Podpořte projekt pro firmy

Zkušený team lidí se denně podílí na správě serveru kkrp.cz, aby zajistil všem v rámci možností ty nejlepší herní podmínky. Team složený z developerů, kteří pracují nepřetržitě na nekonečném vývoji serveru, team grafiků zaměřených na game design a webdesign a v neposlední řadě tým zkušených adminů, kteří se denně věnují chodu serveru a komunitě.

Team se složil pod hráčem a streamerem Martinem Benešem známým na Twitchi pod nickem spajKK, který společně s jeho přítelkyní vložili počáteční kapitál do projektu, aby byl postaven na vlastním serveru, který je připojen v serverovně v Brně a z vlastních zdrojů platí měsíčně jeho provoz.

Všichni zmínění pracují bez nároku na odměnu, někteří nepřetržitě každý den. Pozitivní přístup týmu je na základě jejich víře v projekt a jeho cíle - vytvořit server s fair-play pravidly, aktivním týmem lidí, fungující herní ekonomikou, “vanillovým” handlingem aut a mnohým dalším. Hlavním cílem je vybudovat přátelskou komunitu a profesionální prostředí pro GTA 5 RP nadšence.

Líbí se vám projekt, podpořte nás.

S největší pokorou přijímáme jakékoliv nápady a návrhy ke konzultaci ze stran ivenstorů. Slibujeme vám, že s vaší podporou naložíme v nejlepším svědomí a půjde na chod projektu.

Pokud bude nabídka zajímavá pro obě strany slibujeme, že projekt nebude brandován konkurenčními značkami v době trvání vzájemné dohody. Jsme zastánci exkluzivního partnerství.

Tím, že se pohybují hráči v otevřeném světě zasazeném do hry Grand Theft Auto v prostředí nemilosrdné části San Andreas (USA) ve městě Los Santos současné doby je možné v rámci města zasadit váš branding přímo do hry (Na billboardy, můžeme vytvořit speciální obchod atd..), případně je možnost full brandu na náš web, který promují lokální GTA RP streameři, kteří s námi mají partnerství.

V případě zájmu nás prosím kontaktujte do mailu:
martin@spajkk.com
nataliebednarova@seznam.cz

Na co půjdou dotace?

Vzhledem k tomu, že vývoj serveru není nikdy ukončen a je potřeba na něm neustále pracovat, tak dotace budou putovat na jeho vývoj a na měsíční náklady spojené s provozem serveru.

 1. Náklady spojené s chodem serveru:
  Měsiční náklady
  • 1Gbps vyhrazená linka - 2.783,00 Kč
  • Serverhosting serveru - 1.936,00 Kč
  Prvotní investice
  • Cena PC (PC na kterém jede server): 58.155,00 Kč
 2. Na vývoj a investice spojené s ním:
  • Exkluzivní interéry
  • Přidávání exkluzivních game designů
 3. Kapesné pro tým:
  • V případě, že se zaplatí základní výše uvedené náklady, tak zbytek se rozdělí mezi aktivní team od developu až po adminy.
 4. Speciální Merch, komunitní srazy a mnohé další?
  • V případě, že se podaří zaplatit základní náklady a kapesné týmu a zbydou peníze, nezůstanou nikdy ležet nikomu v kapse, ale komunitu můžeme společně posunout dále. Př: vytvoření speciálního merche, uspořádání komunitního srazu atd..