Podpořte projekt pro hráče

Zkušený team lidí se denně podílí na správě serveru kkrp.cz, aby zajistil všem v rámci možností ty nejlepší herní podmínky. Team složený z developerů, kteří pracují nepřetržitě na nekonečném vývoji serveru, team grafiků zaměřených na game design a webdesign a v neposlední řadě tým zkušených adminů, kteří se denně věnují chodu serveru a komunitě.

Team se složil pod hráčem a streamerem Martinem Benešem známým na Twitchi pod nickem spajKK, který společně s jeho přítelkyní vložili počáteční kapitál do projektu, aby byl postaven na vlastním serveru, který je připojen v serverovně v Brně a z vlastních zdrojů platí měsíčně jeho provoz.

Všichni zmínění pracují bez nároku na odměnu, někteří nepřetržitě každý den. Pozitivní přístup týmu je na základě jejich víře v projekt a jeho cíle - vytvořit server s fair-play pravidly, aktivním týmem lidí, fungující herní ekonomikou, “vanillovým” handlingem aut a mnohým dalším. Hlavním cílem je vybudovat přátelskou komunitu a profesionální prostředí pro GTA 5 RP nadšence.

Jsi hráč, líbí se ti projekt a chtěl by si ho podpořit?

S největší pokorou přijímáme jakýkoliv donate s jakoukoli částkou. Slibujeme ti, že s tvojí podporou naložíme v nejlepším svědomí a půjde na chod projektu.

Za donate nedostane hráč žádnou herní výhodu nad ostatními hráči, pouze v případě extrémních donatů budou hráči odměnění bonusy v podobě Q bodů, změn telefonních čísel, značek aut apod. A pro ty největší bude možnost se zapojit do měsíčního losování o vlastní exkluzivní design jednoho kusu prémiového oblečení navrhnutého naším grafikem a dev týmem na míru.

Na co půjdou dotace?

Vzhledem k tomu, že vývoj serveru není nikdy ukončen a je potřeba na něm neustále pracovat, tak dotace budou putovat na jeho vývoj a na měsíční náklady spojené s provozem serveru.

 1. Náklady spojené s chodem serveru:
  Měsiční náklady
  • 1Gbps vyhrazená linka - 2.783,00 Kč
  • Serverhosting serveru - 1.936,00 Kč
  Prvotní investice
  • Cena PC (PC na kterém jede server): 58.155,00 Kč
 2. Na vývoj a investice spojené s ním:
  • Exkluzivní interéry
  • Přidávání exkluzivních game designů
 3. Kapesné pro tým:
  • V případě, že se zaplatí základní výše uvedené náklady, tak zbytek se rozdělí mezi aktivní team od developu až po adminy.
 4. Speciální Merch, komunitní srazy a mnohé další?
  • V případě, že se podaří zaplatit základní náklady a kapesné týmu a zbydou peníze, nezůstanou nikdy ležet nikomu v kapse, ale komunitu můžeme společně posunout dále. Př: vytvoření speciálního merche, uspořádání komunitního srazu atd..
Přispět libovolnou částkou
*Prosím, do poznámky napište svůj e-mail a celkové znění discord
nicku a v případě verzí bonusů, zvolený bonus.

Bonusové odměny pro podporující hráče

Vybrání bonusu není podmínkou, nemusíte ho přijmout! Jedná se o malé gesto, které je odměnou za vaši štědrost. Každou kategorii bonusů lze využít jednou měsíčně.

Bonusy nabývají na platnosti až po spuštění serveru, tvém úspěšném splnění pohovoru a udělení statusu whitelisted.

Příspěvek je dobrovolný, slouží na podporu projektu, v žádném případě neovlivní úspěšnost u pohovoru.

200 kč

Hráč si může vybrat jednu z možností...

 • 1x změna telefonního čísla: Pokud hráč podpoří částkou nad 200 kč
 • 1x změna značky auta: Pokud hráč podpoří částkou nad 200 kč
Podpořit

*Prosím, do poznámky napište svůj e-mail a celkové znění discord nicku a v případě verzí bonusů, zvolený bonus.

600 kč

 • Na jeden měsíc přiřazené Q body XY (dopíšeme) bodů v Q: Pokud hráč podpoří částkou nad 600 kč
Podpořit

*Prosím, do poznámky napište svůj e-mail a celkové znění discord nicku a v případě verzí bonusů, zvolený bonus.

1000 kč

 • Měsíční slosování pro TOP 3 donatery: Měsíčně se bude losovat mezi třemi nejvíce dotujícími hráči o vlastní, exkluzivní design jednoho kusu prémiového oblečení navrhnutého naším grafikem a dev týmem na míru. Losování bude transparentní a bude probíhat na streamu u spajKKa, kde bude vyhlášen výherce.

  *Platí v případě dotace nad 1 000 Kč.
Podpořit

*Prosím, do poznámky napište svůj e-mail a celkové znění discord nicku a v případě verzí bonusů, zvolený bonus.