O projektu

Projekt KKRP je herní server, hostovaný na rozšířené platformě FiveM hry Grand Theft Auto V (GTA V) v rámci populárního herního módu Role Play, zaměřený na českou a slovenskou komunitu hráčů. Cílem projektu je nabídnout hráčům bezplatně bezpečné a zábavné prostředí pro jejich gameplay za doprovodu zkušeného týmu, doplněného o profesionální developery, grafiky a adminy.

Proč vzniká projekt KKRP?

Hodiny, dny a týdny práce vkládá zkušený tým lidí se smělými ambicemi vytvořit server s fair-play pravidly, aktivním týmem lidí, fungující herní ekonomikou, “vanillovým” handlingem aut a mnohým dalším. To vše je iniciativou zkušených lidí nejen z komunity na principu “od hráčů hráčům” a jejich touhy budovat přátelskou komunitu a profesionální prostředí pro GTA 5 RP nadšence.

Co je Roleplay?

Pojem roleplay, také role play (zkracováno RP) je v podstatě hraní role s vlastním příběhem, který musí reflektovat dění a příběhy ostatních hráčů se kterými přichází v otevřeném světě do interakce. V tomhle případě se jedná o hraní rolí zasazených do světa Grand Theft Auto v prostředí nemilosrdné části San Andreas (USA) ve městě Los Santos plném nepřetržitých možností stát se součástí legálních nebo nelegálních živlů. Každý server se řídí základními i vlastními pravidly/zákony, které pomáhají vnášet do RP pořádek a pocit reálného světa, tak aby umocnily hráčovo emoce.