POLITIKA AKTUÁLNĚ: DEMOKRATÉ NEDBAJÍ NA BEZPEČNOST POLICIE, LÉKAŘI NEBOJUJÍ ZA CO BY BOJOVAT MĚLI.

Přinášíme vám novinky ze světa politiky. Boj Demokraté vs Republikáni pokračuje v plných obrátkách!

DEMOKRATÉ NEDBAJÍ NA BEZPEČNOST POLICIE

S blížícími se volbami prosakují na povrch nedokonalosti v Demokratické straně. Ta ve svém volebním plánu sice bojuje za edukativnost ozbrojených složek, ale to, že budou policisté odkázání pouze na obyčejnou pětačtyřicítku či Glock jim je už jedno. “Myslíme si, že policisté se denně vystavují nebezpečí. Ať chceme nebo ne, v Los Santos se vyskytuje mnoho gangů a některé z nich mají dokonce přístup k silnějším zbraním než policisté, kteří musí být na danou situaci připraveni! Proto si stojíme za tím, že by policisté měli být vyzbrojeni automatickými zbraněmi.” Vyjádřil se Lincoln Turner.


Image Title


LÉKAŘI NEBOJUJÍ ZA CO BY BOJOVAT MĚLI

Zatímco Republikáni bouřlivě diskutují na téma interrupce a eutanázie, mnoho lékařů z Demokratické strany má jasno - je to volba každého člověka. Lékaři však složili Hippokratovu přísahu, ve které se zavázali, že životy brát nebudou. Proč se tohle téma neprobírá i mezi Demokraty? Republikáni se zatím na tohle téma neprodiskutovali ke zdárnému konci, je ale možné, že to bude pouhá otázka času.


NAŘKNUTÍ Z RASISMU

Údajně samozvaný zástupce mexické komunity v Los Santos (kterého mj. mnoho Mexičanů nezná), Luis Rodrigo Diaz, obvinil Richarda Legetta z rasismu. Ten měl proti němu a jeho bratrovi svědčit u soudu, jelikož ho údajně napadli a unesli. To jim však nebylo dokázáno a proto se pan Diaz domnívá, že celá událost měla rasistický podtext. Je třeba však dodat, že pan Diaz má za sebou trestní minulost a tak se není čemu divit.


Zůstaňte s Weazel News

ChocolateJJ ChocolateJJ      631x      07.05.2021 19:48