VOLBY: REPUBLIKÁNSKÁ STRANA SAN ANDREAS

Pro blížící se volby, které rozhodnou, čí strana bude mít ve Sněmovně reprezentantů více křesel, chce Republikánská strana San Andreas představit svůj oficiální volební program určující problémy, kterými se chtějí ve Sněmovně zabývat.

Republikánská strana měla odjakživa velmi silné karty. Jednou z nich byl všem známý a oblíbený guvernér John Bryant, který byl velmi blízký přítel George W. Bushe. Nyní silnou kartu v ruce drží David Andrew Barret - viceguvernér a také odborník na trestní právo. Republikáni však nebudou sázet pouze na silná jména...

Novelizace, o které se Republikánská strana postarala:


1) Zvýšení platového ohodnocení pro zaměstnance státních institucí
2) Zavedení automatických zbraní pro státní ozbrojené složky
3) Úprava zákona pro možnost vymáhání peněz z osob pro státní a soukromý sektor
4) Snížení státního dluhu
5) Zavedení trestu smrti
6) Nový zákon The Drug Act of 2021
7) Novelizace The Anti-Degeneration of The State Act of 2020
8) Výmaz rejstříku trestů
9) Bydlení pro státní instituce
10) Zvýšený postih za korupci příslušníků státních ozbrojených složek a statní zaměstnanců, nebo právníku pracující s citlivými informacemi
11) Novelizace Mosley Health Care (s demokraty)

Republikánská strana se velmi dobře připravila i pro nadcházející volby a chtějí nabídnout občanům San Andreas to nejlepší. "Občané jsou pro nás priorita číslo jedna. Všichni jsme tvrdě pracovali, abychom dosáhli maximální spokojenosti všech obyvatel. V minulosti jsme mysleli jak na mzdy tak i na občany, kteří v minulosti chybovali a napravili se, protože i ti se potřebují znovu začlenit do společnosti. Jdeme lidem naproti a to je hlavní", vyjádřili se Lincoln Turner a David Brown.

Image Title


Plány Republikánské strany


1) Nedotknutelnost soukromého vlastnictví
2) Úprava zákonů pro větší sazbu u prokázané korupce u příslušníků státních ozbrojených složek
3) Zvýšená mzda členům státní instituce
4) Podpora podnikání a hospodaření.
5) Snaha o posun hospodářství ke kapitalismu a volnému trhu.
6) Ochrana národních hodnot a národní hrdosti. Tzn. Ochranu lesních parků zvěře atp.
7) Důraz na tradiční hodnoty: rodinu, vzdělání, tradiční morálka, osobní rozvoj či náboženství.

K samostatným plánům se vyjádřil David Brown: "Jakožto Republikáni zastáváme ekonomický liberalismus snažíme o posun hospodářství ke kapitalismu a volnému trhu a je to nejlepší směr, kterým bychom si měli všichni vydat. Dáváme rovněž důraz na soukromé vlastnictví a svobodné smluvní vztahy tvoří základ liberálních ekonomických teorií. Ekonomický liberalismus tvrdí, že jednotlivci v ekonomickém prostředí konají zejména ve vlastním zájmu a umožnit jim to bez jakýchkoliv omezení vede k nejlepšímu výsledku. Dále usilujeme o nedotknutelnost soukromého vlastnictví a právní jistota s tím spojená je to, co odlišuje svobodnou společnost od totalitních režimů. Stát bez vysoké ochrany soukromého vlastnictví nemůže být hospodářky úspěšný a její občané nemohou prosperovat, protože se tím snižuje jistota a bezpečnost soukromých investic a z toho vyplývající hospodářský růst a vznik pracovních příležitostí."


Plány Republikánské strany jsou velmi nadějné a slibné. Pokud se vám plán Republikánské strany San Andreas líbí, neváhejte a jděte k volbám. Váš hlas může rozhodnout o budoucnosti San Andreas.

ChocolateJJ ChocolateJJ      496x      07.05.2021 19:02