POLITIKA AKTUÁLNĚ: NOVÝ HOUSE SPEAKER A SLOGAN, KTERÝ MŮŽE REPUBLIKÁNŮM UBLÍŽIT.

Přinášíme vám novinky ze světa politiky. Co se nového děje ve Sněmovně a jak pokračují předvolební kampaně?

John White rezignoval ze svého postu


Post Speaker of The House of Representatives nyní nově obsadil Ryan Briggs z Demokratické strany. Proč John White rezignoval není médiím známo. Na poslední schůzi Sněmovny byl na tento důležitý post navrhnut Ryan Briggs za demokratickou stranu a Republikánská strana nenavrhla nikoho. Celý problém může být v tom, že schůze se zúčastnil pouze jeden zástupce Republikánské strany, což není dobrá vizitka pro nadcházející volby. Zajímavostí je, že třikrát za sebou byl již zvolen na post Speaker of The House of Representatives reprezentant demokratické strany, dokud nenastoupil republikán John White.


Ignoruje Republikánská strana zájmy občanů z venkova?


Make Los Santos Great Again zní slogan Republikánské strany k nadcházejícím volbám. Vypadá to, že tímto sloganem jde však strana sama proti sobě, jelikož se ozývají nespokojené hlasy občanů z venkova a menších měst, kteří si podle nich také zaslouží pozornost. Republikánská strana tím může utrpět vážné ztráty u voleb, jelikož San Andreas je veliké a mnoho občanů žije mimo Los Santos a právě tyhle důležité hlasy může získat Demokratická strana. Bohužel zástupci strany nekomunikují s médií a nebyli tak schopni objasnit, co vlastně jejich slogan znamená.

Image TitlePředvolební kampaně


Zatímco Demokratická strana je ve svém úsilí velmi aktivní, věnuje se komunikaci s médií a sami si organizují své propagační materiály, tak Republikánská strana tento krok zatím nepodnikla a snaží se o svou kampaň přes aplikaci Twitter. V rámci předvolební kampaně zorganizovali zástupci Demokratické strany akci na Legion Square, kde chtěli svým voličům představit jak úspěchy, kterých dosáhli v minulém volebním období, tak i jejich plán pro následující volební období. Kandidáti ze Sněmovny reprezentantů byli velmi ochotní a nad šálkem kávy a koblížky z kavárny Bean Machine si povídali s občany a svými voliči a zodpovídali veškeré dotazy.

Zůstaňte s Weazel News

ChocolateJJ ChocolateJJ      508x      03.05.2021 18:09