AKTUÁLNĚ: BYLY NALEZENY OSTATKY KRAVCHENKA. WEAZEL NEWS UKONČUJE ČINNOST.

Victor Kravchenko, známý podnikatel a ředitel Weazel News byl nalezen mrtvý. Dnes o tom redakci informovala osoba, která známého filantropa nalezla. Policie LSPD celý případ prošetřuje a je dost možné, že úmrtí souvisí s jeho nedávným únosem.

Včera v nočních hodinách byly nalezeny ostatky Victora Kravchenka. Společnost Weazel News brzy na tiskové konferenci oznámí ukončení své činnosti.

V poslední době se v San Andreas rozrostl nešvar unášet vlivné osoby a novináře. Z toho důvodu nechce Weazel News dál vykonávat svou činnost, kterou se rozhodli hlavní představitelé ukončit. “Naši pracovníci se cítí ohrožení a nevidí důvod proč by dál měli riskovat svůj krk,” nechal se slyšet Pedro Alvaréz. “Už mám toho plné zuby, nejdřív si nemůžu koupit ponorku, pak nedostávám pravidelně výplaty a teď tohle? A už dost!” Vypověděl Tom Pitt.

Bruce Bayne se chce na stará kolena stát profesionálním wrestlerem, Jakub Vokys se rozhodl pro bluesovou dráhu a bude vystupovat na dětských poutích. Tom Pitt se odstěhoval do milovaného Holandska, kde si bude moct pořídit svou vysněnou ponorku, kterou mu nebude stát zakazovat, Raven Moore se rozhodla ukončit školu a věnovat se své oblíbené politice a Pedro Alvaréz bude popíjet zasloužené koktejly na plážích v Mexiku.

Zdroj: Apríl


Článek vyšel na přání Victora Kravchenka, který je živ a zdráv a plný elánu odhodlán bojovat proti zločinu.

ChocolateJJ ChocolateJJ      871x      před 5 hodinami