Chom Yeon-Seok

Od bear2.0_ bear2.0_ Upraveno: 6x | Poslední úprava: 15.04.2024 20:54
15.04.2024 20:51

Kapitola I - Život Chom Yeon-Seoka

Chom Yeon-Seok se narodil 10/02/2001 do rodiny otce Lee Yeon-Seoka a jeho matky Park Ji-Yoon, společně žili v malém městě Pocheon-si na jihu Korei. Chom byl od malička velmi zásadový a poctivý hoch a měl v sobě spoustu empatie, bylo to hlavně skrz výchovu, kterou mu doma nastavili. Chom Yeon-Seok měl spoustu kamarádů, se kterými trávil spoustu volného času, mezi jého nejlepší přátelé patřili Kim Min-Ho či Ji-Hoon Kang.

Choma ale v brzkém věku změnila spousta lidí, skrz provádění aktivit, které nejsou povoleny zákonem. Chom se ničeho nebál, jelikož byl v brzkém věku a proto do všeho šel s nimi, po hlavě a bez rozmyšlení. Spousta těchto aktivit neskončila jen tak, bylo to řešeno s rodiči, když byl chycen u menší krádeže zboží v nedalekém obchodu řetězce 이니스프리 (Innisfree), jeho otec a matka na něj po tomto aktu, kladly ještě větší důraz a nenechali ho, se s jeho přáteli nadále stýkat a pokračovat v jejich aktivitách. Chom si, ale přesto všechno našel cestu, jak s nimi jeho čas trávit a podporovat je v tom.

Fotka
CaraKapitola II - Přílet do Los Santos

Chom se po jeho situaci v Koreji rozhodl odcestovat do města lepších zítřků, či nová příležitostí. Letěl do zmiňovaného San Andreas, kde se hned na letišti potkal s Ji-hoon Kang a Soo-min Nguyen Yang, kteří ho vyzvedli a zavedli na jejich bydliště. Hned po jeho příletu se dozvěděl o skupině KKANGPAE, která daný dům vlastnila. Chom si ale neuvědomoval, co za skupinu to je, proto nechal všechno náhodě a doufal, že se to brzy dozví.

Stalo se tak, v blízké chvíli se ukázalo vedení skupiny - Choi Wang-Ho a Chang Seo-Jun, kteří mu a dalším novým členům vysvětlili, jak fungují a co od nás očekávají. Chom se sklopenými uši na vše přikývl a doufal, že pod vedením Ji-hoon Kang a Soo-min Nguyen Yang a bude schopen být pro rodinu přínosem. Kvůli svému problému s policií v mládí z Koreji, se rozhodl, že nechce dělat žádné aktivity, které by mohli být následek zavření do basy i když k tomu měl spousty příležistostí - prodej methanfetaminu, lokátory v autech, vykrádání domů či jeho známé vykrádání obchodů. Chom se ale všechno distancoval, krom prodeje meťáku, na které tedy na konec kývl. Chom chce být ten, co bude se Ji-Hoon Kangem a Soo-min Nguyen Yangem jezdit na schůzi a dělat víc zajímavější věci, než lítat v barácích a vykrádat je.

Chomova cesta, ale pokračuje dál. Chom se začne aktivně podílat na schůzkách, kde je v blízkosti Zena a učí se všem různým trikům. Jednoho dne, když je meeting, tak se společně neshodnou Kai-won Park a Chom Yeon-Seok a začnou si na daném meetingu nadávat. Celá situace musí být usměrněna ostatními členy skupiny. Chom velice vybouchl, protože je to velký nervák a stressman, nenechal si jeho nadávání líbit. Jak celá situace utichla, šli si to společně vyřešit do rožku, kde společně celou situaci deeskalovali. Kai a Chom jsou nyní na neutrální půdě a nestojí v jejich cestě nic, co by toto mělo narušit.

Meet
Cara

Kapitola III - Inferno ve městě
Ve městě se stala velká událost mezi spousty skupinami. Byli jsme přivolání na meeting, kde mělo dojít pouze k slovní dohodě na benzínce v oblasti Paleto Bay. Chom se této akce zúčastnil a byl v první linii. Když jsme na místo jako support měli dojet, dané osoby začali ujíždět a začala obrovská naháněčka přes celé město, kde nikdo nevěděl s kým spolupracuje a střílelo se na všech frontách a po všem co se hejblo.

Chom u této akce naháněl jedno z vozidel osob, když v tom ve městě u hlavní banky dostal postřeleno, když vystoupil z vozidla a ležel na daném místě. Dlouhou dobu krvácel, dokud nepřišel někdo, kdo ho zachránil. Tajná černá tvář, tmavé oči a taktéž velice tmavé vlasy, skoro jako morena. Odtáhli jej do bezpečí a za vedením této skupiny.

Situace se vyřešila tak, že všichni zjistili, že to pro ně nebylo výhodné a ztratili zde spousty lidí. Po nějaké době, situace ve městě se znova ustálila.

Cor

Cara


Kapitola IV - Změna vedení
Chom společně se svými nejlepšími přáteli (Ji-hoon Kang a Soo-min Nguyen) zamyslel nad změnou vedení v naší společnosti. Chomovi ani jednomu z jeho kamarádů se daná situace nelíbila - chtěli po nás nereálné věci, jak sehnat 20 000 krypta za týden. Chom společně s nimi začal podnikat své kroky k tomu, aby danou skupinu mohli přebrat a ukázat, jak má vedení této skupiny fungovat, aby byla zajištěna prosperita všech zúčastněných. Jednoduše, přestal se jim líbit systém, jak daná skupina fungovala a jak "pokračovala". Chom, Ji-hoon a Soo společně s dalšími začal sbírat všechny možné materiály k ukončení života vedoucích skupiny, popřípadě k ukončení ze strany policejní.


Fotka-Zen
Cara

Kapitola V - Všechno dobré jednou končí
Chom nějakou dobu neměl vůbec náladu se dostávat z postele, v této době ale proběhla akce mezi Zenem, Taťkou a naši původní korejskou skupinou. Tento střet vyhráli nejlepší střelci Los Santos - tedy Zen a Taťka, společně s dopomocí Zenovy přítelkyně Alex, která byla pro Choma(Méďu) neskutečnou oporou. Taktéž neskutečně pomohla přítelkyně Taťky, přesněji Adrianna. Skupina okolo Zena začala být huntěna a proto se museli schovávat a společně vymyslet plán. Bohužel, když jejich plán nevyšel, Alex je zavedla do přístavu, kde Zen odřídil jejich loď na Cayo Perico. Na nábřeží Cayo Perica se rozhodl Soo-min ukončit svůj život a prostřelil si hlavu svou zbraní. Chom nezadržitelně a proudově vypouštěl své slzy, když u něj klečel a koukal na něj. Zen mezitím odletěl letadlem, které ho zavedlo za novým životem. Chom se popravil přímo vedle něj a leží spolu na nábřeží Cayo Perica a Zen je safe v cizí zemi!

FinalniFotka
CaraVŠEM ZÚČASTNĚNÝM U RP CHOMA VELKÝ SHOUTOUT
- Primárně těmto lidem: King, Kyselinak, KosmoFazolka, Tynka
- Samozřejmě se pokusím zmínit co nejvic: Mike Wazowski, xkasumi, Honzassak, Želvička, FIOR, Tomaco, Lifter, Lenny, Speedy, SplitHC, Lussi a spoustuuuuuu dalších!

Ještě jednou díky všem za prožité rpčko a budu se těšit na setkání za nové postavu!
Cara

Díky za přečtení,
Bear

bear2.0_ bear2.0_      867x      0