Michael "Míša" Vain

Od tzmm2023 tzmm2023 Upraveno: 1x | Poslední úprava: 25.12.2023 07:08
25.12.2023 07:08

Michal Vain, přezdívaný Míšo, prožil život plný výzev, bolesti a nečekaných zvratů. Narodil se 6. března 1996 v Miami, kde prožil dětství se svými rodiči. Bohužel, v jeho deseti letech otec nečekaně opustil rodinu, což zanechalo na Míšovi trvalý otisk emocionální bolesti a ztráty.

Jeho životní směr se změnil, když se přestěhoval do Los Santos, kde našel přátelství v osobách Jessieho Coopera a Hectora Mendéze. Společně vstoupili do světa bezpečnostních služeb pod vedením Dragana Lazarevice. Avšak, po několika měsících se rozhodli opustit Lazarevicovu organizaci a přejít do redakce Weazel News.

Zde se seznámil s Miu Woods, atraktivní mladou ženou, a dalšími zaujímavými postavami, včetně Leviho, Hankieho a šéfa Noaha Zbasivena. Vše se zdálo v pořádku, dokud se nezačaly objevovat problémy. Mike se začal zajímat o Miu, což vyvolalo nesouhlas Noaha. Hector byl zavražděn podle všeho z Draganova příkazu, a Mike se ocitl v pokušení pomstít svému bývalému šéfovi.

Jeho snaha o pomstu však byla zmařena, když Dragan Lazarevic zmizel z města. Noah si vzal Miu, což přineslo Mikeovi další bolest a zklamání. Byl svědkem jejich svatby, kde cítil, že se jeho život ubírá směrem, který si nikdy nepředstavoval.

Opustil práci ve Weazel News a propadl se pití, což vedlo k jeho odstrčení od společnosti. Mezi tím se v jeho paměti objevila jediná postava - Annie Steel, kamarádka z dětství. Jejich vztah začal sílit, a Mike nalezl novou naději a smysl života.

Pak však přišla tragédie. Při nelegální činnosti, jako byly krádeže aut, měl vážnou autonehodu, která ho poslala na rok do komatu. Po probuzení byl bez vzpomínek na minulost, kromě vzpomínek na Annie. Postupně si začal znovu budovat život a začal pracovat jako Mix Master v Back To The Future Company.

Nyní, když se přesunul do prostředí známého jako The Streets, bude muset čelit novým výzvám, vztahům a vnitřním konfliktům.

Tím začíná další kapitola v příběhu Michala Vaina, jehož osud je stále plný nejistoty a překvapení.

Image Title

tzmm2023 tzmm2023      1533x      0