Анастейша Стил | Anastasia "Annie" Steel

Od darcyqeen darcyqeen Upraveno: 3x | Poslední úprava: 16.12.2023 06:48
16.12.2023 04:05

Malé shrnutí před novým začátkem

Před pár lety žila v ponurém Seattlu mladá dívka Anastasia Steel. Anastasia je z jedné části Ruska a z druhé Američanka. Anastasia je laskavá a inteligentní dívka, která byla z domova donucena odejít kvůli opravdu zlému partnerovi.

Její otec Marcus Steel byl uznávaným filozofem který vyučoval na Eastern Washington University obor ve kterém byl tak dokonalý, bohužel zesnul na Fibrodysplasia ossificans progressiva. Zatím co její matka Irina Smirnov je spisovatelkou, která píše romány o lásce a její ztrátě. Anastasie je tedy romantičkou po své matce a hloubavá po svém otci.

Tato mladá dívka dostudovala universitu v oboru Anglická literatura, při studiu se seznámila s mladým pozoruhodně tajemným a uhrančivým mužem jehož jméno je Christopher. Po studiu s mladým Christopherem začala Ann žít, zezačátku bylo vše krásné, zalité sluncem ale časem se začala zviditelňovat Chrisova stinná strana a to jeho sadistická podstata. Anie v této etapě vztahu neskutečně trpěla a proto se rozhodla vzít rozum do hrsti a utéct co nejdál od něj.

Tak se Ann dostala do Los Santos kde si slibovala lehčí začátek díky jejímu příteli z dětství Michaelovi.

Image Title
Nový život

Ann dokázala žít z úspor pár měsíců, při tom chodila od nevidím do nevidím po brigádách a snažila se aspoň nějak uživit. Jak dny, týdny a měsíce utíkali tak se Annie začala více a více stýkat s Mikem a její city vůči jemu se začali prohlubovat, postupem času do něj byla neskutečně zamilována.

Ale o tom až později, nyní pojďme opět k Annie a jejímu začátku. Po kratší době si Anna našla práci mimo město a to na Marlowe Vineyard, kde sice nastupovala jako pouhá masérka avšak při první velkolepém otevření vinice předvedla své someliérské schopnosti a tím získala náklonost jejích zaměstnavatelů, tedy to si aspoň myslela. Po pár týdnech a dvou akcích zjistila Annie že je bez práce jelikož ani jeden z majitelů nekomunikuje, když jednoho slunného letního dne dojela na vinici zjistila že již na vinici nikdo není a hlavně ani nic tam není, proto Ann začala panikařit jak to zvládne dál?

Image Title
Annie na výsluní

Po zdrcujícím zjištění že je Ann opět na začátku se jí chtělo plakat, přesto to nevzdala a poprosila tedy o pomoc Mika který ji ochotně nabídl střechu nad hlavu a začal ji seznamovat s novými lidmi. Ale i tak se Annie nedařilo najít si práci a tak se opět uchýlila k brigádám, však jednou zkusila napsat na Twitter a poptat se na práci tam, vzápětí se jí tam ozval neznámý muž a nabízel Ann práci a to se Mikovi zdálo podezřelé proto na místo schůzky které bylo v baru nesoucí název Tequillala Annie doprovodil. Co však čert nechtěl, jednalo se o chlípnou nabídku kterou Ann striktně odmítla a Mike se jí zastal, jak se Annie zastal tak to vyvolalo šarvátku kterou ani jeden nečekal. Oba skončili v nemocnici, Mike byl pouze potlučený zatím co Ann měla střelné poranění a trauma na poměrně dlouhou dobu.

Po tomto zážitku se Annie rozhoupala a dala citům volný průchod, tak se s Mika a Annie stal pár. O čem však Mike nevěděl bylo to že Ann je stále panna a proto byla tak ostýchavá ohledně intimních témat a projevů lásky, tudíž došlo k objetí maximálně k polibku.

Mike na Annie viděl její zhoršující se náladu a tak pro ni chystal jedno překvapení za druhým, ale tím největším pro ni bylo to že ji vytáhl do doků a začal ji učit na jeho autu driftovat, ze začátku to Annie opravdu nešlo ale jak cvičili tak se začala v tomto náročném a nebezpečném umění zlepšovat. Nakonec ji Mike vytáhl driftovat do ulic, kde to Ann neměla nikterak jednoduché a co si budeme, celkem dost Mikovo auto zlikvidovala.

Díky této zkušenosti ji Mike seznámil s jeho přáteli Cubem a Dionem, byli to afroameričné z Down Townu kteří proráželi v odvětví hudby díky jejich bohatým životním zkušenostem. Tak se Ann dostala do The Streets kde poznala ještě spoustu dalších lidí jako například Tita a Ninu, k tomuto páru se ještě vrátíme nebojte.

Jak čas šel byla Anastasie stále více zoufalejší jelikož nebyla schopna si najít práci a tak když Mike ji opakovaně nabízel možnost jít ukrást vůz nějakému boháči, tak povolila. Poprvé když na tuto "akcičku" šli spolu tak vše šlo hladce, nikde žádní policisté ani sherrifové kteří by jim tuto práci komplikovali. I tak Annie zažívala poprvé v životě opravdové vzrušení, její extatický stav ji zaslepil zdravý rozum a rozhodla se toto opakovat. Na podruhé již tolik štěstí neměli a strhla se velkolepá honička mezi jimi a státními ozbrojenými složkami. Mike předvedl mistrovské řidičské zkušenosti, strážcům zákona úspěšně ujel.

Do třetice tuto prácičku tentokrát měla zvládnout Annie, ale po tom co se jí povedlo vůz uloupit zjistila že hladina adrenalinu v její krvi je tak vysoká že nebyla schopna auto na sněhu dobře řídit. Hned u domu se za ní pověsili policisté a ona dojela k Vespucci kde dostala po nárazu policisty Ann hodiny. Jak honička rychle začala tak rychle skončila, ale pro oba jen klepetama.

Image Title
Annie & Mike

Po pár dnech od incidentu se konal Mikův první koncert a na něm Ann nemohla rozhodně chybět, po té co dorazila do The Streets tak se snažila Mika několikrát oslovit, ale bez úspěchu. A tak Annie upadala do mírné deprese, tak se tiše usadila do sálu kde již byl nadšený dav těšící se na koncert. Jak tam tak tiše seděla tak si k ní přisedla kamarádka Sofie, ano vím že Sofii zmiňuji v příběhu až teď ale před tím skutečně nebyla v tom příběhu důležitá. Holky se mezi sebou bavili o tom jak má jedna horší život jak ta druhá (Sofie má tak špatný život že prý spala skoro s půlkou města a na účtu ji tížilo tou dobou 400 000$).

Koncert začal, první kdo vystupoval byl Mike a jeho píseň byla plná deprese a nenávisti a v tomto duchu se nesla větší část koncertu. Annie přemýšlela nad tím jak může být na světě tolik špatného když ve skutečnosti ti lidé měli krásné životy a kdyby měla tu možnost tak by s nimi hned měnila. Zhruba v polovině koncertu Mike vystupoval podruhé a tentokrát s písní věnovanou jeho Milované, ale i tak byla plná smutnu a deprese.

Image Title
Že by už sníh

Annie konečně prolomila svou smůlu co se práce týče, jednoho večera kdy půjčila auto Mikovi a on jej zbořil jela s autem do servisu The Lost kde ji obsluhoval mechanik jménem Thomas. Již po příjezdu Annie na mechanikovi poznala že je celkem dost pod parou a tak jej instruovala jak má vlastně její auto opravit, možná to bylo trošku drzé od ní ale díky tomu jí nabídl práci v dílně. Tak mu na sebe dala kontakt, však od toho moc nečekala.

Asi o dva dny později se jí ozval že má Ann dojet na zkoušku, když dojela do dílny tak tam na ni čekal naprosto rozbořený vrak a ona dostala za úkol jej dát opět dohromady. Oprava ji zabrala opravdu dlouho, však díky tomu že její otec chtěl chlapce měla školu i v rámci oprav aut a nebyl to pro Annie problém opravit, její zkušenosti Thomase nadchli a tak ji řekl že práci má nýbrž bude muset chvilku počkat než bude k dispozici majitel aby ji nabrat.

Napadl první sníh a vztah mezi Ann a Mikem se stále zhoršoval, k tomu dopomáhal Dion s Cubem kteří přikládali do pomyslného ohně hněvu na Mika další polínka. Stalo se to jednoho dne kdy byla pozvána k Titovi na vilu kde pořádal večírek pouze pro přátele. Tito dva kulišáci vyprávěli Ann o tom jak Mike již před ní měl slečnu i když Mike tvrdil že Annie je jeho první. Časem to postupovalo pouze správně volenými slovy, gesty laskavosti a pochopení ze strany kluků vůči Ann, ona se s nimi cítila dobře a pociťovala že je s nimi ve větším bezpečí.

Annie se konečně ozvali z dílny že majitel je k dispozici a že má dojet, tak skočila do auta s Mikem a jela co mohla nadšená do dílny kde poznala majitele Madisona Gibse, ten se Ann sdělil že má problém se systémem docházky a tak se Annie nabídla že jej zprovozní.
Mezi tím co spolu hovořili do dílny za Mikem dorazila Sofie i když Ann prosila Mika o to aby ji ten den nekontaktoval jelikož na ni neměla náladu, zatím co tedy měla Annie pohovor mluvil Mike se Sofií a Ann se na to celé musela dívat z kanceláře a nemohla nic říci. Po tom co Annie získala novou práci je Sofie vytáhla k ní domu aby se pochlubila co si pořídila, pak Mike dostal nápad že by měli jet k němu a tak jeli. Annie nedobrovolně provedla Sofii po domě a v poslední místnosti kterou byla jejich společná ložnice přiběhl Mike s dalším "úžasným" nápadem že by měli jít do vířivky ale ta perla přišla až potom co se Mike otočil na Ann a řekl jí ať půjčí té couře plavky. To už bylo moc a tak se Annie sebrala a jela radši do práce.

Hned jak Ann dojela do práce tak poznala jejího kolegu kterým byl pohledný Japonec Itachi, hned se k ní rozběhl a vítal ji v dílně, bylo to pro ni opravdu příjemné po tom fiasku s Mikem. Itachi na Annie působil záhadně, jeho pohled byl plný lásky a jeho zjizvená tvář poukazovala na nelehký život. I přes to se společně s Itachim pustili do práce, po směně se rozloučili a Annie jela domu pracovat na systému docházky pro Madisona, to Ann trvalo pouze jednu noc aby to vše zvládla a za to dostala od Madisona nové auto.

Image Title
Annie v práci

Hned další den co Annie došla do práce bez nálady a celkem vyčerpaná, bylo to kvůli tomu že Mike nebyl celou noc doma. Ale Itachi to z Ann vycítil že se něco děje a tak došel za ní a ptal se jestli je vše v pořádku a Ann se mu trošku otevřela a popsala mu situaci z předešlého dne, ale ujistila jej že to bude dobré a že jen potřebuje pracovat. V průběhu směny za Annie dojel Mike který s ní chtěl mluvit, Ann jej vyslechla a dala mu jasně najevo že se jí toto nelíbilo a že to nebylo od něj vůbec hezké a však Mike z toho pochytil bohužel to že se s ním chce rozejít, tak nastoupil do auta a odjel. Kdyby Annie věděla co se mu honí hlavou tak by jej odjet nenechala.

Po nějaké době zadrnčel telefon na který přistála SMS, psal Mike. Psal o tom jak nemůže bez Ann být a že to tedy chce ukončit, bohužel ona než si zprávy všimla byl Mikův telefon vypnutý a ona byla naprosto na dně. Hned psala Titovi, Dionovi, Cubovi a řešila to s kluky v dílně, sama jej hledala všude možně ale po Mikovi se slehla zem a jakoby nikdy neexistoval. Nadcházející den dorazila do práce naprosto vyčerpaná a než se stačila chopit nějaké práce tak se ozvalo vyzvánění telefonu, Ann okamžitě přijala hovor a ve sluchátku se ozval Titův hlas "Anastasie, prosím přijeď musím ti něco dát", po tom co položila telefon tak byla naprosto zničená, očekávala nejhorší. Hned sedla do auta a beze slova odjela pryč, když dojela k Titovi a došla do obývacího pokoje kde seděla spousta lidí a mezi nimi i Dion s Cubem, povstal Dion a usadil Annie. Nejdříve se ji snažili rozveselit a pak Dion začal číst řádky psané rukou Mika na rozloučenou s Ann, potom co dočetl poslední slovo se nemohla ani nadechnout, nezmohla se na jediné slovo a on ji předal dopis. Ann s pláčem běžela do auta a jela hned do dílny.

Jela jako smyslu zbavená a hned jak dorazila tak dala dopis se slzami v očích Itachimu do rukou, ten si jej zběžně přečetl a začal Annie utěšovat, po chvíli je oba napadla stejná myšlenka "pojedeme na policii to nahlásit". Ann zaražená stejným myšlením nastoupila k Ichimu do auta a jeli spolu na policii, když dorazili na místo a začala Annie vše policistce vysvětlovat tak začal zvonit Ann telefon, nevěřila svým očím jaké jméno na displayi viděla. Byl to Mike! Tak mu vzala telefon a on se choval jako by nic jen zněl unaveně, hned z něj vypáčila kde se nachází a jeli za ním. Když dojeli k nemocnici tak se Ann zmocnil vztek a hned Mika praštila, následně jej zpovídala ale on nic neřekl. Vypadal jako troska, ale to ji neobměkčilo její rozzuřené srdce a na místě se s ním rozešla.

O pár dní později když se Ann dala dohromady ji Itachi vytáhl po práci na jídlo, ona měla opět důvod k tomu se upravit a dát se dohromady. Jeli spolu do Pearls kde se lépe poznali a tím prohlubovali svůj vztah, během toho večera se Annie ozval Mike s prosbou jestli by se mohli spolu potkat a ona souhlasila. Však o chvíli později ji přistála na mobil omluvná SMS jestli by se mohli sejít jindy že Mike nemůže. Ale co se stalo potom Ann utvrdilo v tom že rozchod s Mikem bylo dobré rozhodnutí, jelikož po té omluvné SMS volal nějaký Mikův kamarád však tam nešlo o něj nýbrž o to že tam v tom hovoru byli hlášky o tom jak mají Ann znásilnit a byl tam slyšet i Mike.

Rozrušenou Annie se Ichi snažil uklidnit a celkem se mu to dařilo, ale později téhož večera Ann dostala špatný nápad a to jít žal zapít. Co si budeme, skončila naprosto na plech.

Image Title
Annie & Itachi

To be continue...

darcyqeen darcyqeen      355x      0