TWINS

Od zmiya. zmiya. Upraveno: 5x | Poslední úprava: 12.04.2024 02:42
13.10.2023 21:59Image Title


Když se Georgině narodily dvojčata pojmenovala je po svých oblíbených kubánských přátelích, kteří jako taneční pár vystupovali v místních barech v oblasti známé jako Little Havana. Marně koukala ke dveřím, jestli se objeví, jak slíbil. V tu chvíli ji bylo jasné, že Raf už nikdy nepřijde. Geo doufala, že si vybere jí namísto jeho ožraleckýho bratra. Věděla, že jeho bratr si rozhodně nechce přivést do Jižní Amrikyi Kubánskou rodinku, jediný co nevěděla, proč je tam Raf nechal po tom všem, zůstal kvůli ní v Little Havaně skoro o půl roku dýl a to všechno jí připadalo tolik skutečné. Při pohledu na malé dvojčata v postýlkách se snažila zatlačit myšlenku na poslední rozhovor s Rafem tom, že s ní je nejlepší verzí sebe samotného, že je z něj lepší člověk. Zahnala v sobě smutek s zlost, když ve dveřích viděla stát menšího postaršího Kubánce s kytkou v ruce. Georgina Mendoza se rozhodla, koneckonců je jedno jakýho grázla bude mít po svém boku. Věděla, že jako přistěhovalec v cizí zemi bez rodiny a manžela nemá šanci, takže Pascual byl jasná volba.

Pascual Batañero co nedávno ztratil ženu se kterou měl dva syny Enza a Pedra radostně koukal na Georginu a připadala mu ještě mnohem krásnější než kdy dřív. Probudil se v něm vítězný pocit, když mu došlo, že soupeř je z kola ven a nakonec odletěl někam do Jižní Ameriky. Byl rozhodnutý, že se o ní postará, zajistí jí a jejím dětem budoucnost, alespoň lepší než měli kubánský přistěhovalci teď v Miami. Skoro by se pro ní businessu vzdal, ale jak by mohl, nešlo to, když v tom jste nemůžete odejít, stejně jako Raf nemohl opustit ten svůj.

Po několika řekněme klidných letech a po slibu, co dal Pascual Geo mohli Rio a Jaime docházet do privátní střední školy. Georgina chtěla pro svoje děti jiný život než se stát drogovým dealerem a smagglovat drogy z Kuby so severní Ameriky.
Enzo a Pedro šli hrdě v otcových kolejích. Pro Rio a Jaimeho to nebylo lehké, všude se cítili nechtěni, ve škole byli za nevítaný přistěhovalce z chudiny a v Little Havaně neměli problémy, jen protože jejich matka žila s Pascual, která měl v místní komunitě velký respekt. To se ovšem změnilo brzy po tom, co byl Pascual zastřelen na ulici, při nějaký potyčce místních gangů.

Na Geo se lepili snad ty nejhorší individua, kteří jí buď využívali, okrádali, někteří mlátili a zneužívali. Její psychický stav se zhoršoval, nacházela útěchu v alkoholu, práškách na spaní. Její nálada se často měnila a pod její krásnou tváří šla vidět nešťastná žena, která se snažila minimálně první část puberty, skrývat modřiny a svůj smutek před svými dětmi. Enzo a Pedro se snažili pomáhat, ale většinu času nebyli doma a pokračovali v otcovo businessu. Celá situace dopadla na Rio i Jaimeho. Jaime trávil raději více času za mostem v bohatší čtvrti se svými spolužáky, kam zapadal díky jeho nejlepšímu kamarádovi Chrisovi, který byl z privilegované rodiny Corwell vlastnící stejnojmennou sít hotelů ne jen v Miami. Chris obdivoval divokého ducha, který Jaime měl a ještě více obdivoval jeho sestru. Jaime si začal říkat King J a převážně hlavně v rap scéně K.J, začal se stranit přistěhovalský oblasti odkud pocházeli, dostal práci v hotelovém komplexu Corwell a často trávil čas u Chrise, kde pracovali na vydání prvního alba. Alexovo texty byly atraktivní kvůli autenticitě ulice a podmínek ve kterých vyrůstal.

Image Title

Rio a Jaime byli úplně jiní, Rio se do sebe víc a víc uzavírala, hlavně po tom, co se jejich matka předávkovala a ona jí našla ráno, když šla do školy ležet bezvládně na podlaze. Náctiletá Rio byla krásná a temperamentní po svojí matce a bohužel stejně jako její matka měla zkušenosti se sexuálním obtěžováním, ze strany matky partnerů. Na rozdíl od Jaimeho, který věřil v lepší budoucnost, zajišťoval si konexe a snažil se o stipendium na Universitu se Rio uzavřela do sebe a do nenávisti k všem ostatním nakonec i ke svému bratrovi, který se ji snažil několikrát pomoct.

Týden před tím, co se měl Jaime stěhovat do NYC a přecházet na tamní privilegovanou střední školu do posledního ročníku, volala mu Rio, že se něco stalo. Uprostřed noci dojel do Little Havany, kde už dávno se sestrou nepřebýval. Když otevřel dveře od bytu stála tam jeho sestra zmlácena, celá od krve, očividně v šoku. Na podlaze byl zakrvácený muž s kuchyňským nožem zabodnutým přímo do srdce, nad ním se nakláněli bratři Batañero, kteří se očividně chystali těla zbavit s narážkami na primadonu ho vyzvali, aby jim pomohl. Vrátili se společně nad ránem a když Jaime viděl Rio vyčerpanou složenou na gauči, přikryl jí a odešel do svého apartmá, který sdílel s jeho kamarádem Chrisem za mostem.

O několik dní později přišel Jaime za Rio s letenkou do NYC i pro jeho sestru a prosbou, aby nechali minulost za sebou a začali nový život. Rio věděla, že je jiná než její bratr a jeho jediná možnost na nový život bude bez ní, bez jejích pocitů viny, bez nenávisti, kterou si v sobě nese, věděla, že její život je ztracený jeho ne a taky dobře věděla, co mu ublíží.

Jaime stál na letišti a když ho Chris vyzýval, že by už měli jít nebo nestihnou let, tak stále věřil, že se objeví. Doufal, že její slova o tom, že kvůli jeho nepřítomnosti se jejich matka předávkovala byly jen pro to, aby ho odehnala, chtěl tomu věřit, ale pomalu mu docházelo, že jeho sestru zachránit nemůže, ale sebe ano.

zmiya. zmiya.      1434x      0