Talita Tyrees✨

Od arogantni_mrcha arogantni_mrcha Upraveno: 2x | Poslední úprava: 29.10.2023 15:40
02.10.2023 20:22

Talita Tyrees

Born 19th of October 1999

"Cože? Talita? To byli tvoji rodiče sjetý, když tě pojmenovávali?"

Věta se kterou jsem se od dob školy setkávala skoro denně. Vše co není běžné, ať už jméno nebo třeba původ je v dnešní době to, za co se někomu posmívat. Ale já jsem si tyhle keci nikdy nebrala příliš k srdci. Ano, měla by jsem jednodušší život a dokonce i dětství, kdyby jsem se jmenovala třeba Emily. Ano, díky ti tati za způsobené trauma.

Doma jsme se o rodině dále než o babičce a dědovi ze strany mamky nebavili. Táta se o svých rodičích bavit nechtěl, nikdy jsem je nepoznala.
Táta byl mechanik, takže doma moc času netrávil. Většinou, když od něho někdo něco potřeboval, věděl, že ho najde v dílně nebo v garáži, kde pak ve volném čase opravoval auto co našel na vrakovišti.
Máma pro změnu uklízela v nemocnici, kde taky strávila většinu času a když ne tam tak u jedné známé, kde jí pomáhala šít do jejího butiku. Často říkala, ze je každá koruna dobrá aby jsme se měli dobře. Nechci tvrdit, že mi chyběla ta rodičovská láska, to ne. Vím, že vše co dělali, dělali i pro mě a pro to, aby jsem se měla dobře. A já jsem se měla dobře. Tak jak to jen šlo. Ale stále tu byla trocha toho času a pozornosti od rodiny, která mi chyběla.

Image Title
.....

Možná to byl ten důvod proč otec začal, že jsem se nepovedla. Našla jsem si partu známých, kamarády by jsem je nenazývala.
Byla to parta lidí ze všech koutů města, od Hispanců a Asiatů po Afroameričany. Prostě parta, kterou by si spolu nikdo jen tak nespojoval. Začali jsme drobnostmi. Nějaké ty malé krádeže co nikomu neublíží. Nic velkého. Nic co by dotyčného nějak v budoucnu poškodilo. Pak jsem se dostala přes jednoho známého z této party dostala k dealingu drog.
Jenže někdo neunesl, že jsem se stala z nicky tou, co si mohla vyhodit z kopýtka. Při jedné akci mne snitch někdo, o kom jsem si myslela, že je se mnou na stejné lodi. Vyloženě ze závisti.
It is what is it.
Benga mě dostali. Protože jsem v tu dobu byla ještě nezletilá, první komu se volalo byl táta. Kauce 10k za propuštění s vyřešením na místě. Pro tátu v tu dobu obrovské prachy. Ten den a několik dalších se mnou nepromluvil ani on a ani máma. Tenkrát jsem si uvědomila, že když odejdu bude jim beze mne lépe.
Večer jsem si sbalila par věcí a stopem jsem odjela do Los Santos.

.....

Několik dní jsem strávila jako bezdomovec, lehla jsem si kde se dalo. Věděla jsem do čeho jdu, neočekávala jsem ze začátku žádný luxus ani 5ti hvězdičkový hotel. Přes jednoho týpka jsem se dozvěděla jak si vydělat trochu rychleji než měsíc někde rubat v nějaké práci.
Dostala jsem zakázku na převezení auta z bodu A do bodu B. To jsem ještě úplně nevěděla do čeho jdu. Dostala jsem adresu na kterou jsem se měla dostavit a když jsem tam dojela, zjistila jsem, že při té práci nebudu sama jak jsem byla zvyklá.
Čekal tam potetovaný týpek v tmavém triku s připravenou maskou.

"Počkej tu, až vyjede auto, prostě do něho nastup. Jo a nasaď si masku."

Zmizel ve dveřích a po pár minutách vyjelo dost nápadné sportovní auto. Na nic jsem nečekala a nasedla. Co si budeme, klidně to mohl být nějaký pojeb a nemusela jsem už ani dýchat, ale nestalo se. Od toho dne, jsme se s tím týpkem potkávali častěji. A ne vždycky to bylo kvůli převozu, i když to nerada přiznávám s Carlitem se z nás stali přátelé.

"Seznámím tě s pár lidma kterým věřím a mohla by jsi jim věřit i ty."

A to s kým jsem byla seznámena, se Vy bohužel už nedozvíte, ale stačí, že to vím já.

Image Title

arogantni_mrcha arogantni_mrcha      642x      0