Serena "TrAce" Hurtado

Od majuna majuna Upraveno: 10x | Poslední úprava: 12.04.2023 09:49
12.04.2023 09:45

Serena "TrAce" Hurtado


Narozena: 14/08/2003
Otec: Fredy Hurtado
Matka: Esmeralda Hurtado

Image Title

Serena neboli TrAce, je dvacetiletá holčina, která od malička studovala tanec. A teď? Je v něm kurva dobrá!!
Narodila se v nemocnici na jihu LS, kde asi 5 let po jejím narození byla její matka (Esmeralda, hispánka) přepadena po cestě z obchodu a následně krutě a nemilosrdně zavražděna místní partou, která byla v přestřelce. Její otec byl původem stejným jako je TrAce, tedy hispánec. Oba její rodiče byli členové Vagos a její otec, který zemřel ve věku cca 35 let (TrAce bylo v té době asi 12 let) byl v křížku s jiným gangem, který po něm šel zuby nehty).

V jednu osudovou noc, byl na špatném místě ve špatnou dobu a jeho život byl sečten. Unesla ho tehdejší Ballasácká skupina a vyžadovala po něm nějaké informace. Fredy jich věděl hodně, ale jeho gang, kterým byl členem, byl víc než nějaké informace. Proto se nechal na místě podříznout a jeho hlavu našli až místní poldové, kteří vyslýchali TrAce se záměrem, že se dozví něco víc. TrAce nebyla úplně blbá a věděla, že nemůže nic říct. Proto zapírala, nechala se mučit, ale nic neřekla. V té době měla jen svoje malý bráchy, který její matka stihla porodit, než umřela. Celý jejich život se je snažila vést tak, aby nepřišli do křížku s nějakým jiným gangem, protože byli její "jediní", když se nepočítá rodina od Vagos. Tehdejší stará parta z Vagos se na čas někam zdejchla, asi kvůli aktuální situaci v LS, co panovala. Život tu nebyl lehký a bylo snažší odjet do prdele, než se tu denodenně potýkat s přestřelkami a bojovat o život.

TrAce vzala bráchy a odjeli do jižního Španělska, kde se TrAce přihlásila na místní uměleckou školu, kde se rozhodla pokračovat s tancem. Tam ji ovšem nevzali, protože neměla požadované vzdělání. V LS dodělala pouze základní vzdelání. Našla si tedy pouliční streetdance skupinu, se kterou se učila nějaké pokročilejší kroky a doufala, že se časem dostane do špičkové skupiny.

Na konci roku 2022 se rozhodla vrátit se do LS. Její bráchové už měli dostatečnej věk na to, aby mohli zvládnout místní zvěrstvo. Nejhorší pro ní bylo jejich rozdělení. Oba bráškové se rozhodli jít pracovat do místní nemocnice, ale ne na jihu. Serena si našla byt na 91st v bytovce. V jeden pozdní večer šla koupit mandarinky a byla přepadena místním Ballasáckým gangem. Ten večer ji zachránil Yngloc s jeho kámošema. Serena se s nimi začala stýkat, stali se z nich celkem dobří kámoši. Yngloc ji po čase řekl o jeho gangu. TrAce se do něj přidala a začala věřit, že se vše obrátí k dobru a nebude muset už řešit nic, co se jí osobně netýká. Její hlavní myšlenka je pouze na tanec a na to, že se konečně prosadí a bude lovatá.

Image Title

Image Title

majuna majuna      769x      0