John Lehder

Od pavlov pavlov Upraveno: 1x | Poslední úprava: 18.03.2023 22:10
18.03.2023 22:08

Základní informace

Jméno: John Lehder
Datum narození: 09.01.1983
Místo narození: Los Angeles, USA

Kdo jsem?

Mé jméno je John Lehder. Narodil jsem roku 1983 v Los Angeles do rodiny Generálního prokurátora státu Kalifornie a lékařky.
Co se mojí maminky týče, brzy po mém narození zemřela při autonehodě. Můj táta byl pořád zaneprázdněný, což z popisu jeho pozice asi i vyplívá. Většinu mého dětství jsem tedy prožil buďto v kanceláři, kde se mi věnovali asistentky nebo můj strýc Winston, který ale spolupracoval s mým otcem, čili to bylo taky jak kdy.

Navštěvoval jsem standartní státní základní školu i když jsem mohl chodit na nějakou "lepší". Táta mi na to vždycky říkal, že pobyt mezi normálními lidmi, kteří nejsou nijak privilegováni mě zocelí. Retrospektivně těžko říct, jestli tomu tak skutečně bylo a nebo se mu jen nechtělo platit poněvadž byl na peníze vždycky velmi opatrný.
Tak nějak od začátku jsem měl skrze předurčeno, co budu v životě dělat. Hlavně se mě na to nikdy nikdo pořádně neptal. Ale nevadí mi to. V době puberty jsem se tomu dokonce i smál. Říkával jsem kamarádům, že můj osud už je zpečetěn.

Když to všechno shrnu, tak i přes absenci maminky a nedostatku věnovaného času ze strany otce jsem neměl špatné dětství. Bydleli jsme ve velkém domě, měli jsme velkou zahradu s bazénem a tenisovým kurtem. Zkrátka a dobře jsme nikdy nemuseli řešit, že by jsme na něco neměli nebo si to nemohli dovolit.

Jak jsem již avizoval krapet výše, tak "můj osud byl zpečetěn". Po vysoké škole jsem se z části na popud otce přihlásil na Harvard Law. Upřímně jsem si nedělal velké naděje poněvadž jsem to neprožíval jako můj otec ale dostal jsem se. Čekalo mě tedy přestěhování se do Bostonu, kde jsem se měl poprvé nějak osamostatnit. Respektive to bylo poprvé, kdy jsem vyloženě neměl stín mého otce za sebou.

Boston.

Měl jsem k dispozici menší byt nedaleko univerzity. Ano, platil mi ho táta ale snažil jsem se vydělat si své peníze. Dělával jsem standartní práce od taxikařiny, po účetnictví. Praxe v jedné z menších právních firem mi rovněž něco dala, leč to tedy asi ani nestálo za řeč. Jedno období jsem se dokonce snažil prodávat marihuanu. To byl vcelku dobrý kšeft, nicméně jednou jsem měl namále a skoro mě u toho chytli a tehdy jsem s tím přestal. Nedokázal a ani jsem si nechtěl dokázat představit, jak by se na mě táta díval.
Co se nějakého studia týče, byl jsem průměrný. Nebyl jsem ani špatný, ani převelice dobrý. Jediné v čem jsem nějak vynikal byla mluva. Mluvení, formulování vět a argumentace jsou silné stránky, které jsem po rodičích zdědil.

Boston mi toho kromě vzdělání dal hodně. Na jedné z přednášek jsem se zapovídal s jednou moc milou dívkou. Její jméno je Serena Maniro. Kdo by tehdy řekl, že holka, se kterou jsem jako první konverzaci měl debatu na téma precedentů bude mou osobní i pracovní partnerkou. Ale k tomu se dostaneme. Začali jsem spolu trávit relativně velké množství času. Asi nemá smysl rozebírat, jaké to bylo neb podstatné je, že víme, jak to dopadlo.

Lehder & Maniro

pokračování..

pavlov pavlov      1057x      1
Reakce od stopakkk
21.04.2024 19:39

napicu docela

stopakkk