🟪Tianna Carter, member of Ballas gang🟪

Od adelka adelka Upraveno: 37x | Poslední úprava: 31.01.2023 15:39
29.01.2023 18:08“Do prdele.. proč by tohle udělal?” řekla nasraně Tianna při pohledu na mrtvého člověka v zadní části klubovny.

O.P. ji položil ruku na rameno, poplácal a řekl “skvělá práce holčičko”, v tu chvíli Tianna odešla do koupelny umývat kapesní nožík.

“Proč by měl toto Shawn zapotřebí? Brát peníze z prodeje trávy, poškozovat jméno ulice v jeho prospěch a lhát mi do očí? On chtěl snad odejít?” řekla si v hlavě, následně zakroutila hlavou a odešla zpět do místnosti, kde ležel.

Celá místnost byla zabalená do igelitu a v ní stálo pět lidí. Jayden, O.P., Terka a TJ. Sjela je všechny pohledem, zastavila své oči na Shawnovi a trošku se ušklíbla. Ze Shawnovo krku stříkala stále krev, protože mu bodla nůž do tepny. Tak dlouho se na něj dívala, dokud si neuvědomila, že je potřísněna jeho krví.

“Všichni běžte ven, převlečte se, my to připravíme a pojedeme,” zavelil O.P. a všichni tak poslechli.

Tianna běžela ven z klubovny do svého domu, kde se musela jít osprchovat a převléct do čistého oblečení. Během drhnutí svého těla od nečistot a špíny přemýšlela, proč Shawn nebyl schopen položit za Ballas svůj život a lhal jí do očí, ne jenom jí.. Všem co tam v tý místnosti byli. Vypla kohoutek u sprchy, vylezla z koupelny nahá a začala se převlékat do černého oblečení, vhodného na převoz mrtvoly v zadní části auta.

Při vycházení z domu si povzdechla s myšlenkou v hlavě, že už bude ode všeho klid a ulice Grove Street bude konečně fungovat, tak jak má.. K tomuhle se dostaneme za chvíli..

INarodila se druhého srpna v roce 1995 v Los Santos, v nemocnici na Pillbox Hill, do chudé afroamerické rodiny. Když jí bylo pět let, tak ji opustil otec žít nový život. Její vzdělání během dospívání nebylo zas tak špatné, na její předurčení již od začátku. Známky měla dobré. Po škole neměla co dělat, tak chodila ven společně s jejími kamarády. Postupem času zjistila, že její kamarádi patří do pouličního gangu a ti ji do toho naverbovali. Díky tomu byla ve svých 12 letech zadržená policií za nedovolené držení množství marihuanny. Jelikož Tianna byla nezletilá, tak byla přesunuta do nápravného zařízení - tedy pasťáku.

Schoolboy Q - JoHn Muir

V 17 letech z pasťáku vylezla, na školu se vysrala a začala se poflakovat venku se stejnými kámošmi, který ji do tohoto lifestylu dostali. Začala kouřit trávu, okrádala lidi a přepadávala sámošky.

Když Tianna dosáhla milníku 20 let, tak se jí nepovedla jedna zásadní akce. Cíl byl jasný, měli přepadnou jednoho známého snitche z ulice, který předával o její skupince informace policistům. Připravili si zbraně a šlo se na to. Věděli až moc dobře kde se nachází, tak si na něj počkali. Po několika hodinách ho zahlédli, jak vychází od jeho pluga (prodejníka trávy). Vzali si auto a šli na věc. Tianna si připravila zbraň, nasadila bandanu. Přijeli k němu trošku blíže, stáhla si okénko a zařvala na něj, “You will no longer snitch, fucking bitch ass,” a střelila ho přímo do hlavy.

"Kurva, jeďte do prdele!" zařvala Tianna a vyklánějící se z okénka, kvůli výhledu na osobu ležící ve vlastní kaluži krve.

Další den si chillovali s partičkou v ulici, povídali si o tom co se stalo a že fízlové nemají šanci. Z ničeho nic přijelo na jejich ulici několik policejních aut, riotů a nad nimi začala kroužit helikoptéra. Policisté vyskákali z aut a začali po nich řvát, aby dali ruce nahoru a lehli si na zem. Přiběhl k ní policista, zaklekl ji a zařval po ní “Proč to děláš? Proč zabíjíš nevinné lidi?”.

Policisté některé brali na výslech, některé jen prohledali či zabavili zbraně. Tiannu převezli na nejbližší policejní stanici - což byla Mission Row, kde ji následně prohledali u zdi a potom doprovodili až do vyslýchací místnosti. Tam si Tianna sedla na židli a dívala se do země. Po pár minutách přišel ten stejný policista co jí zaklekl a začal to řešit.

“Proč jste mě sem vzali? Neměla jsem u sebe nic,” řekla Tianna při pohledu stále do země a hrála si s konečkami prstů.

Policista ji na to odpověděl jednou větou “Ty sama moc dobře víš proč tu jsi, mladá Carterová”.

Potom ji pustil záznam z kamery, na které jde vidět, že Tianna vystřelila po tom snitchovi, takže policista moc dobře věděl, že se z toho Tianna už nevykecá. Chtěl totiž vědět proč to udělala, ale ona to furt zapírala a dělala, že se nic nestalo. Po výslechu ji dali do cely ve které zůstala celý týden. Ke konci týdne, byla odsouzena za vraždu a nedovolené držení zbraně. Převezli ji do věznice, kde se seznámila s ostatními vězni a poté co ji pustili, tak se vrátila zpátky do ulice, kde vyrůstala a snaží se udělat co nejmenší průsery. Díky tomuhle období života ji pod okem přibyla první slza.

No, kde začít? Asi úplně od začátku, možná od věcí které mě dostaly tam kde jsem. Jezdila jsem sama na BMXku skrz jih Los Santos, byla jsem na všechno sama, protože to bylo pár týdnů od mého návratu z vězení. Nikoho jsem tu neměla, tak nějak všichni zmizeli.. Nejspíš se odstěhovali se svými rodinami.

Jednoho letního večera, jsem si chtěla jít koupit na benzínku něco k jídlu, protože můj hulihlad byl docela silný. Zamkla jsem si pomocí zámku BMXko k trubce, aby mi ho nikdo neukradl, protože v téhle čtvrti je tohle docela normální. Zlatá Grove Street. Koupila jsem si donuty s vodou, protože to bylo jediné, na co jsem v té době mohla mít. Vylezla jsem z benzínky a zastavil mě týpek s fialovou bandanou, sedící na motorce.

“Co tu děláš? Nespletla sis trošku ulici holka?” řekl nasraně.

“Sorry kámo, koupila jsem si jenom jídlo a jdu do prdele,” odpověděla jsem mu na oplátku a trošku zaskočeně.

“Dokud mi tady děláš kšefty na ulici, jsem s tebou za dobře. Jsem Black a ty?” řekl a sundal si bandanu.

“Tianna,” usmála jsem se na něj a poškrábala jsem se na zátylku.

“Ty tu jezdíš takhle sama?” řekl a rozhlédl se kolem paranoidně.

“No, zatím ne, zrovna jsem se vrátila z vězení,” odpověděla jsem, začala jsem si odemykat kolo od trubky.

“Jestli chceš, nemám problém ti zajistit nějaký přístřeší,” sesedl z motorky a usmál se na mě.

“Jako tam dole?” poukázala jsem na ulici Grove Street a on kývnul.

Sedla jsem na BMXko a zastavila před křižovatkou, před jakýmsi kruhem na Grove Street. V kruhu zrovna bylo okolo sedmi lidí, s bandanou na ruce, na čele nebo zastrčenou v kalhotech. Přiběhl ke mně Black, řekl mi ať jdu za ním a začala jsem se jim představovat. Black mi poskytl dům k pronájmu, který jsem si později koupila za svoje peníze. Toho večera jsme se šli projít na myčku, kde jsme taky zůstali. Tam jsem zbila jednu holku od zelených, protože šla proti mně velkými slovy, ale s malými činy.

Někdy je lepší ukázat co máš v sobě, než aby to oni vůbec nevěděli.

V kruhu jsem nebyla jediná ženská, byly tady se mnou Terka, MJ a Tracy. Ty dvě na mě působily hodně přátelsky a byla jsem za to ráda. Jenom mi přišlo, že Tracy již od začátku měla proti mně nějakou zášť a ještě aby ne. Uměla jsem si otevřít hubu, to ona ne. Ona vždy sklopila uši a odešla.FLATBUSH ZOMBiE - Headstone

Během pár měsíců, jsem si začala zvykat na to kde jsem a dostala jsem se postupně nahoru tak, aby ze mě měli ostatní respekt. Přišli nový lidi, přesněji Calvin, Connor a Čert. Docela zajímavá dvojka, rádi chodili na lokátory a prováděli píčoviny, za které je OG’s mlátili basebalkama. Connor později odletěl mimo město bez rozloučení a Calvina to docela vzalo. Čert se později změnil na Koblížka, není zrovna nejostřejší tužka v penálu.

Odešli nám původní OG’s. Docela silná zpráva. Vzali si všechno.. Od aut, až po zbraně, trávu a fet. Museli jsme začít odznova a to bylo kurva těžký. Byla jsem nasraná, ostatní taky. Během tohoto období jsme si všimli, jak nám začaly mizet peníze za trávu, kterou jsme měli prodávat a peníze dávat do skladu. Někteří to tak nebrali, ale přišli jsme na to, kdo nás pojebával.
V tomto období se stalo to, že Laroi pobodal Mikea přímo v klubovně. A myslím si, že tohle to všechno začalo. Laroi si s sebou vzal z hoodu wannabe G’ho Shawna, který mu ve všem pomáhal, chránil a říkal mu informace z hoodu, co se tam děje a co se bude dít. Jak zkurvená krysa.

Mike zmizel, začali jsme ho hledat úplně všichni. Při ztrátě naděje, jsme zašli do nemocnice a přemluvili jsme tak jednoho doktora, aby nám vydal lékařskou zprávu. Lékařská zpráva to nebyla, byla to pitevní. Oddělili mu hlavu od těla, mačetou.. Kdo by tohle dokázal udělat? Hm..

Shawna jsme tak odchytli a svázali ho na záchody v klubovně, protože během dne mizel a my věděli, že to bylo za Laroiem a on nám nic neřekl. Snažil se nám do hlavy vtlouct, že ho někdo unesl. Prolezla jsem jeho mobil, Shawn si totiž rád všechno dokumentoval, takže se nám to potvrdilo, že opravdu za Laroiem jezdí a tráví s ním čas. Díky jeho galerii, jsme zjistili kde Laroi bydlí, s kým se setkává a co má v plánu. A ten jeho datum a čas toho kdy byl unesen? Seděl přesně s tím, že byl celý den s Laroiem. Odtáhli jsme teda Shawna do zadní části klubovny, kde se nachází velký stůl. Celá místnost byla pokryta igelitem. Přivázali jsme ho velmi silně ke stolu, společně s Jaydenem. A mohlo se začít.“Buď začneš srát písmenka, nebo do tebe začnu řezat,” zařvala na Shawna Tianna, když ležel přivázanej ke stolu a okolo něj stálo pět lidí.

Shawn se začal klepat, nevěděl co má říct. Rozhlížel se kolem sebe, sjížděl si osoby pohledem, od hlavy až k patě.

“Nevím co bych ti měl říct, držíte tu špatnou osobu,” řekl a snažil se hrát nevinného.

V tu chvíli vzala Tianna kapesní nůž a Jayden šmirgl papír. Jayden začal po jeho těle dělat krouživé pohyby se šmirglpapírem. Po místnosti se rozlehl mužský křik, sténání a prosení ať toho nechají.

“Tak mi aspoň řekni do prdele, kdo tě unesl?” Tianna zabodla nůž do stolu kde ležel.

“Já nevím, fakt opravdu nevím!” odpověděl se sténáním Shawn.

“Kdyby tě někdo unesl, psal by někomu z hoodu, že chce něco za výměnu, proč mi tady furt lžeš? Ne jenom mně, všem co tu stojí? Každopádně, ten datum a čas sedí přesně s fotkou, kterou máš v telefonu a fellíš s Laroiem,” řekla Tianna, vzala si ze stolu zabodnutý nůž nasraně a zabodla mu ho nad koleno.

Po místnosti se v tu chvíli rozlehlo ticho, jako kdyby někdo umřel. V Tianně zemřela v tu chvíli naděje, zastávat se mladých gangsterů. Když někdo lže, dává info osobě, která odešla z hoodu bez rozloučení, proč by ho měla nechat žít? V ten den se v ní probudila bezcitná čubka a nastartovalo to tak její psychický poruchy. Usmála se - poprvé upřímně, podívala se směrem k Jaydenovi a kývnula. Jayden vzal kleště a začal sloupávat pomalu nehty z Shawnovo pravé ruky. Tianna odešla z místnosti a začala chodit po chodbě sem a tam.

“Mám ho zabít? Ostatní by to tak chtěli.. Určitě ano. Celou dobu nám jenom lže, ten člověk není nic jiného než zkurvená krysa,” říkala si v duchu Tianna a hrála si stále s nožíkem.

Dodávala si kuráž se slovy v její hlavě. Nechtěla to udělat, protože věděla jak to dopadlo minule. Ale chce, aby ulice začala fungovat tak jak má. Aby dala mladším gangsterům ukázku, jak skončí, když se budou chovat stejně jako Shawn. Naposledy se hluboce nadechla, rozrazila dveře a řekla “rozvažte ho a postavte ho ke zdi”. Jayden společně s O.P. začali rozvazovat Shawna od stolku a dívali se přitom na Tiannu, jakoby se chtěli ujistit, jestli ví co dělá. Shawn do dvou minut stál u zdi, která byla pokryta igelitem.

“Máš poslední šanci, mi nelhát,” řekla mu Tianna za jeho zády.

“Nemám důvod,” odpověděl arogantně Shawn.

Tianna vytasila bez rozmyšlení nůž z kapsy a se vší silou mu zabodla nůž do tepny na krku. Shawn tak naposledy vydechl a z jeho krku začala stříkat krev, kvůli tepennému krvácení, které mu způsobila Tianna. Naposledy si do něj kopla a flusnula na jeho bezvládné tělo.

“Do prdele.. proč by to dělal?” řekla nasraně Tianna při pohledu na mrtvého člověka v zadní části klubovny.

O.P. ji položil ruku na rameno a řekl “skvělá práce holčičko”, v tu chvíli Tianna odešla do koupelny umývat kapesní nožík.

“Proč by měl toto Shawn zapotřebí? Brát peníze z prodeje trávy, poškozovat jméno ulice v jeho prospěch a lhát mi do očí? On chtěl snad odejít?” řekla si pro sebe, následně zakroutila hlavou a odešla zpět do místnosti, kde ležel.

Celá místnost byla zabalená do igelitu a v ní stálo pět lidí. Jayden, O.P., Terka a TJ. Sjela je pohledem, trošku se ušklíbla při pohledu na Shawna, ze kterého stále stříkala krev, protože mu podřezala hrdlo a díky tomuhle si uvědomila, že je potřísněna jeho krví.

“Všichni běžte ven, převlečte se, my to připravíme a pojedeme,” zavelil O.P. a všichni tak poslechli.

Tianna běžela ven z klubovny, pokrytá krví Shawna, do svého domu, kde se musela jít osprchovat a převléct do čistého oblečení. Během drhnutí svého těla od nečistot a špíny přemýšlela, proč Shawn nebyl schopen položit za Ballas svůj život a lhal jí do očí, ne jenom jí.. Všem co tam v tý místnosti byli. Ona by během lusknutí prstů svůj život položila, proč ne ostatní? Vypla kohoutek u sprchy, vylezla z koupelny nahá a začala se převlékat do černého oblečení, vhodného na převoz mrtvoly v zadní části auta.

Při vycházení z domu si povzdechla s myšlenkou v hlavě, že už ode všeho bude klid a ulice Grove Street bude konečně fungovat.. Mýlila se. Tohle byl jenom začátek toho, kdy do ulice začali najíždět Messy a Contendery.

Přiběhla k autu u klubovny a vydali se na cestu na Sustancia Road k moři. Tianna celou cestu odřídila k místu, kde ho zakopou. Byla noc, na obloze svítilo více hvězd než kdy předtím.

Tianna se podívala do zpětného zrcátka a jeli za ní policisté. Začala panikařit, nadechla se zhluboka a snažila se vypadat co nejvíc nenápadně, protože vůbec nechtěla vypadat na to, že jí v zadní části leží mrtvola. Bušilo jí srdce, ale policisté to otočili na dálnici a jí ze srdce spadl těžký kámen.

Dojeli na pobřeží, kde zaparkovali a Tianna šla hledat místo vhodného k zakopání. Vytáhla dvě lopaty a položila jednu na zem. Začala tak kopat během toho, co ostatní dotáhli mrtvolu zabalenou v igelitu. Na kopání díry se vystřídali. Do rozednění měli vykopanou díru i dokonce zakopanou mrtvolu. Chvilku nad hrobem pozůstali, dali poslední řeč o Shawnovi, sbalili lopaty a rozhodli se z místa ujet.

Tianna měla o něco čistší duši, když věděla, že mají o jednu osobu méně z ulice, která se vůbec na tento lifestyle nehodila. Ale zároveň nenápadně před ostatními bojovala sama proti sobě. Pod okem jí přibyla druhá slza.

KXLLSWXTCH - WASTE


Money Trees - Kendrick Lamar
Ještě před situací se Shawnem, nám do hoodu začali najíždět zkurvený těžkooděnci v Mesách či Contenderech. S jedinou zprávou.. Že se nemáme srát do Laroie, že to máme za Laroie. Okay, sure. Laroi v hoodu nebyl dlouhou dobu, nikdo ho v hlavě neměl tak moc, jako on nás. Spíš nás sralo, že se nerozloučil normálně. Na rozlučku pobodal OGho. To se moc nehodí.


V tomhle období jsem se začala víc bavit s Calvinem. Sice to byl feťák, vymletá držka, ale věděl co se musí udělat, tohle měl v hlavě srovnané. Zbavit se krys. Domluvili jsme se, měli jsme plán a ten vám teď řeknu.

Během týdne Calvinovi volalo skryté číslo, které se později zapomnělo skrýt, takže zavolal ze svého normálního čísla a vydával se za tu stejnou osobu, která mu vyhrožovala. Heh. Průser docela. Podívala jsem se do kontaktů a měla jsem tam to číslo. Gustavo Jose Henriques. Byl to týpek, který mi nabízel trávu a taky jsme jí kupovali od něho krátkou chvíli za levno. Mluvil španělsky, později jsme zjistili, že to byl brazilec. Zavolala jsem mu.

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

“Čus, nespletl sis číslo Gustavo?” řekla Tianna v klidu do telefonu.

Na telefonu byl na chvilku klid.

“Do prdele.. Dobrý, chtěl jsem se s vámi domluvit na něčem,” odpověděl Gustavo zaskočeně.

“Poslouchám..” řekla Tianna, když vedle ní se zrovna postavil Calvin.

“Vím, že Laroi vám tam teďka dělá trošku mrdky, on s námi spolupracuje, takže bych domluvil meet,” odpověděl.

“To tam s náma bude Laroi?” řekla a pomalu si dávala mobil od ucha.

“Non, ten by tam dojel později, potřebuju se s vámi jenom na něčem domluvit,” zasmál se do telefonu.

Dala si mobil od ucha, vypla si mikrofon a zeptala se, “Kde by bylo nejlepší na setkání s člověkem, kterýho jsem viděla jen jednou?”

“Ty vole, já si myslim že Casino,” řekl Calvin.

Tianna si dala zpět mobil k uchu, zapla si mikrofon a odpověděla “Okay, setkala bych se u Casina, šlo by to?”.

“Sí, za dvacet minut,” řekl Gustavo a típl tak hovor.

Tianna položila mobil na skříň a zašla společně s Calvinem do obýváku v klubovně, kde stálo pět osob. Tracy, O.P., C.C. a Čert.

“Tak jak to bude?” zeptal se C.C.

“Já a Calvin pojedeme ke Casinu, potřebujeme ale backup, kdyby se něco posralo,” řekla Tianna, sedla si na gauč a prokřupla si jemně prsty a pronesla další větu,“myslím si, že nadešel ten čas, kdy se Laroi vrátí zpět do hoodu.”

O.P. se pousmál na Tiannu a kývl, role kdo s kým a v čem se rozdaly. Calvin a Tianna se vydali na cestu ke Kasínu na motorce. Přijeli na místo, na parkovišti se nacházelo drahé luxusní auto, před kterým stála osoba v košili a s upravenými vlasy.

Calvin a Tianna se na sebe podívali, kývli na sebe a šli k němu. Pozdravili se a začali vyjednávat. Došli k tomu, že obě dvě strany chtějí, aby Tracy a Laroi si vyjasnili věci, tak jak mají být. Dohoda s Gustavem byla taková, že si s ním chceme jen promluvit v klubovně a pokud Laroi řekne to co nemá, skončí u nás.

“Chci aby si to vyjasnili v hoodu, kde to všechno začalo,” řekla Tianna.

“Jasně, určitě,” kývl Gustavo.

Po dvaceti minutách, na místo dojel Laroi v drahém autě, ze kterého vystoupil jak on, tak i jeho nový pomocník. Na místě bylo dusno, byla tam nepříjemná atmosféra..

“Čau,” pozdravil Laroi.

Calvin s Tiannou ho pozdravili, sdělili mu věci, na kterých se domluvili s Gustavem. Souhlasil, ale chtěl vědět, že se na místě bude nacházet Tracy. To mu oba dva potvrdili. Laroi byl během konverzace arogantní, tak jako vždy. Šlo mu vše tak těžce přes jazyk, i souhlas s tím, že dojede zpátky na Grove Street.

Konverzace byla u konce, došlo k několika výměně názorů, Calvin a Tianna byli velmi klidní, natož Laroi furt rád okolo sebe kopal. Raději se všichni rozloučili, odjeli z místa a domluvili se, že Laroi bude do patnácti minut v hoodu, kde to všechno začalo.

“Už tady měl být před 10 minutami,” řekla Tianna, opírající se o zídku u klubovny.

Na frekvenci vysílačky, kterou si dali po několika měsících, panovala panika. Nevěděli vůbec jestli Laroi dojede, nebo jestli plánuje další zradu. To druhé bylo pravděpodobnější k jeho charakteru.

*Střelba z automatické zbraně se ozvala z povzdálí*


“Co to kurva bylo?” zařval Calvin a schoval se za zeď.

Vlevo od klubovny přijelo Laroiovo auto, Tianna zastavila před křižovatkou. V podlouhlém autě přijel někdo od Ballas a blokoval tak možnou střelbu na ni a Laroie. Laroi se tak rozběhl proti Tianně a ta ho dotáhla do klubovny, kde ho před schodama prohledala. Vzala mu cokoliv, s čím by mohl všechny ohrozit (zbraně, vysílačka, mobil..). Zvenku se tak začaly ozývat střelby z automatických zbraní. Všichni byli zmatení, chtěli si jenom promluvit, proč udělal taková rozhodnutí.

“Co to bylo za ty zkurvené parády, to střílení v těch Contenderech bylo od tebe?” zeptal se Calvin Laroie, který seděl na gauči v klubovně.

Laroi se více usadil do gauče a řekl v klidu “byly no, je to ode mně.”

Okolo bytovky se začali projíždět černé auta, dodávky a různé typy vozů, ve kterých byli ozbrojenci. Začalo se to všechno hlásit na vysílačku. Tracy se držela opodál, protože si myslela, že ji někdo unese. Probíhal rozhovor, který vysvětlil Tianně a Calvinovi, že se vyskytla chyba při předávání informací od Mikea. Během toho do klubovny dorazila Tracy, která byla oblečená v celém černém.

Tianna odešla na chodbu, začal jí volat Gustavo.

“Tak co, jak jste na tom?” zeptal se.

“Hele pohoda, žije, teď došla Tracy už to nejspíš mezi sebou řeší,” odpověděla Tianna.

V obýváku probíhal rozhovor mezi Tracy a Laroiem, kteří řešili situaci s pobodáním Mikea. Laroi zapískal a Tianna, Calvin s Čertem se vrátili zpět do místnosti.

“Chtěl jsem si jenom dát oddych od toho, odstěhovat se do Vinewoodu,” řekl Laroi, sedící na gauči.

“Shawn mi řekl, že jsi položil šátek a odešel jsi,” odpověděla mu Tracy, která potahovala cigaretu.

“No vidíš, jaká to byla krysa,” prohlásil Calvin, “se nám to tady všechno vybarvuje.”

Laroi zakroutil hlavou a řekl, “já už k tomuhle nemám co dodat.”

“Laroii, ty jsi mohl mít tak velkej potenciál ty vole a ty to takhle všechno zesereš,” prohlásil Calvin o Laroiovi.

“It is what it is,” odpověděl mu Laroi, který vypadal, že mu to je opravdu jedno.

“Jsi zradil gang vole,” pronesl Calvin.

Laroi se nadechl zhluboka a cekl “jo jo určitě..”

Tianna se podívala přímo Laroiovi do očí, v životě neviděla někoho tak s prázdným obličejem, jak teď.

“Není to pravda Laroi? Nepovažuješ se za krysu?” otázal se Calvin Laroie.

“Absolutně ne, nepráskám na fízly jako ty, Calvine,” odpověděl arogatně Laroi.

Calvin se zasmál a podíval se po všech v místnosti.

“Normálně vytáhni nůž a dojeb mě,” řekl Laroi a smál se.

Tianna se začala usmívat široce, až k uším když tohle uslyšela.

“Fakt?” zeptala se ještě jednou Tianna, ještě před tím, než by začala hledat kapesní nožík, “seš si jistej, jo? Víš, že když ti to řekl Mike tak umřel.”

“To říkám kvůli tomu, že tady do mě cpete píčoviny a přestává mě to bavit poslouchat!” zařval Laroi po místnosti.

V místnosti se začal Calvin s Laroiem slovně napadat, za věc, která se stala před třemi lety.

“Jsi krysa, nebudu se bavit s člověkem který zabil OG’ho,” zařval po něm Calvin.

“Počkej.. Ty jsi zabil Mikea?” pronesla smutně Tracy.

“Myslím si, že bychom si měli pospíšit Tianno,” zdůraznil Calvin, “Tianno..”.

Ze zadního vchodu se vynořila osoba s poloautomatickou zbraní a začal střílet do Čerta. Tianna stála stále přímo před Laroiem a čekala, jak se zachová. Calvin vytáhl zbraň a začal střílet po těžkooděnci.

Tianna vytáhla kapesní nožík. Zvážněla v hlase a řekla “ses úplně posral ne?”

Přistoupila k němu blíže a sdělila mu “začni už mluvit a nelži mi tu.”

“Odjeb ho!” zařval po ní Calvin.

Tianna se proti němu rozběhla, Laroi uhnul a začal utíkat do zadní části klubovny. Calvin nezaváhal a vypustil do Laroiovo těla poslední náboje, které měl v zásobníku. Tianna se k bezvládnému tělu Laroie naklonila a zabodla mu do hrdla nůž.

Na místo během 10 minut dojeli policisté, Tianna se zbavila tak důkazního materiálu. Nůž očistila v hadříku napuštěném toluenem a zastrčila do kulečníkového stolu. Když se v klubovně již nacházeli policisté, s jejich pomocí si sedla na gauč, na kterém později omdlela, jelikož zjistila, že má v hrudi kulku z poloautomatické zbraně.

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

Článek z DailyGlobu
Dopisuje se..

adelka adelka      1563x      0