Quinn Duggan - DomovnikOFC

Od domovnikofc domovnikofc Upraveno: 2x | Poslední úprava: 29.01.2023 19:27
27.01.2023 19:18

Quinn Duggan byl černá ovce rodu Dugganů. Byl to vždy darebák, kterému prestiž jeho příjmení nic neříkala.

Opovorhoval lepším vzděláním a spíše vyhledával lásku v ruční manuální práce. Proto se mu velkým vzorem stal opravář zemědělských strojů Ted Berry, který pracoval pro Dugganův ranč. Od teda se Quinn naučil pravou poctivou mechanickou práci a tak nebylo překvapením, že už v dospívání ovládal slušnou práci při opravách strojů a vozidel.

Velký zlom v jeho charakteru přišel v moment, kdy se Dugganův ranč se společenstvím dostal do křížku motorkářského gangu Black Macadam, který byl finančně podporovat a burcován Johnem Fontenem, člověkem, jenž vedl s Walterem Dugganem studenou válku. Quinn měl v lásce motorky a protože se cítil neustále jako oustsider, který milovat adrenalin.

Proto se rád scházel s gangem Black Macadam, i přesto, že Dugganova společnost chtěla gang ostranit. Vůdce gangu Black Macadam, Ritchie Coster, který byl více jako vůdce kultu, než motorkářského gangu, využíval Quinna pro svůj prospěch, protože měl za cíl skrze Quinna rodinu Dugganovců zníčit.
Black Macadam spravovalo dílnu společně s barem, což bylo pro Quinna požehnáním. Ritchie nabídl Quinnovi práci, což ho velice potěšilo, protože byl ještě mladý a už mohl mít celkem dobrý příjem peněz. Ritchie ale Quinna pouze využíval, uměl dobře s Quinnem manipulovat. Ritchie se stal tak pro Quinna něco jako vlastním otcem, protože měl pro něj větší pochopení, než jeho vlastní rodina. Začal mít odlišné názory, jako měli Dugganovci.

Quinn začal dělat pro Black Macadam menší práce – řešil jejich obchody, dělal pro nich špinavou práci. Ikdyž si to Quinn nepřipustil, že Dugganovo krev v sobě má, protože obchody s drogy mu šli dobře a co se týče prodeje zbraní a ostatních obchodů – měl na to dobrý čuch po své rodině.

Pro Quinna přišel velký den. Mohl se stát oficiálním členem Black Macadam, ale to v pouze v jednom případě. Ritchie to měl celou dobu dopředu promyšlené – Quinna zmanipuluje, aby zabil vlastního otce. Tady ale přicházel ještě další zlom. Quinnův otec se snažil Quinna ze spárů Black Macadam vymanit a více se věnovat i tomu, co vlastně dělá.
Quinna to po citové stránce zasahovalo, ale manipulace byla větší – Ritchie byl prostě dobrým výřečníkem. Dal tak onen večer Quinnovi revorver, vysvětlil mu, co má udělat a jak to pro něj bude prospěšné. Hrál Quinnovi na city a Quinn se začal pomalu psychicky hroutit – byl z toho ve stresu; mohl být konečně mezi někým, kdo ho respektoval a bral jako člena a nebo by mohl být opět tím outsiderem mezi svou rodinou.

On sám nevěděl, kterou možnost si vybrat – ale rozhodl se jít vykonat svou práci. Věděl, že jeho otec bude v určitou hodinu pod vlivem alkoholu v jednom baru „Rosemary Baby“. Vyčkal si na něj před barem a poté, co zahlédl, že se potácí ke svému autu, vzal pistol, šel rychlou chůzí k němu a přitom, co už se jeho otec pomalu snažil napitý nasednou za volant, zařval na něj „tati!“. Nic nechápající otec nejdříve nevěděl, kdo je osobou ve tmě, ale poté poznal Quinnovo hlas. Quinn mířil na něj zbraní a vystřelil po něm. Revorver pouze cvakl a v mrtvém tichu šlo pouze slyšet, jak si Quinnuv otec chčije do kalhot. Ačkoliv byl napitý, ihned vystřízlivěl – Quinn mu pouze řekl, že kdyby chtěl, už je dávno mrtvý a byl by dávno mrtvý už jen za to, jak ho celý život jen přehlížel a choval se k němu jako k černé ovci rodiny.
Quinnovo otec Finley si uvědomil, jak bídnej fotr je. Poblil si pod nohy, rozplakal se a vyčítal si, jaká je troska. Začal v pláči brblat jenom „Kurva, jebu na všechno, kurva, doprdele“. A tak si Quinn s otcem všechno vyříkali.

Následující den Quinn informoval o všem, co o Black Macadam věděl a co věděl o Ritchiem Costerovi. Walter Duggan se společností nikdy nechtěl zajít do takového viditelného rizika, že by nechal zabít členy tohoto gangu, avšak poté, co byl Quinn najatý na to zabít svého otce, dostal Quinn možnost splatit své hříchy – zabít Ritchieho Costera.

Společně se svým bratrem Roscoem sestavili skupinu a plán a šli Ritchieho společně s jeho bandou zabít. Motorkářský bar tak vypálili a svou precizní muškou Roscoe společně se skupinou lidí vystříleli každého zmetka gangu. Zůstal jen Ritchie, který byl silně zraněný a nacházel se za barem venku. Klečel tam a s pláčem
sledoval, jak mu hoří podnik. Quinn za ním pomalu došel a zbraní, kterou mu dal, mu vystřelil šest ran do těla. Coster zemřel.

A tak se Quinn stal opět součástí rodiny a získal si repsekt společnosti ranče. Dostala placenou práci od svého strýce, který se mu nebál svěřit i špinavou práci.

domovnikofc domovnikofc      1528x      0