Články

...

SAMOZVANÝ ZÁSTUPCE MEXICKÉ KOMUNITY, LUIZ RODRIGO DIAZ, DOSTAL DOŽIVOTÍ!

O Rodrigu Diazovi se toho v poslední době napsalo již hodně. Je známo, že Diaz byl již obviněn za střelbu na policistu LSPD, nyní však předstoupil před soud za vraždu sheriffa.

ChocolateJJ 1,563x
...

POLITIKA: LEGETTE ZPROŠTĚN OBVINĚNÍ Z RASISMU! PRAVDA VYŠLA NA POVRCH A SVĚDEK PROMLUVIL!

Spekulace, které byly denním tématem občanů San Andreas se ukázaly býti pouhou fámou a lží. Jim Murphy dodal svědectví, kterým vyvrátil nařčení Richarda Legetta, který měl mít rasistické motivy vůči Luisi Diazovi.

ChocolateJJ 840x
...

POLITICKÁ DEBATA

Sledujte dnes večer záznam z Politické debaty, které se zúčastnila Isabella Ramirez za Republikánskou stranu a Harry Burton za Demokratickou stranu.

ChocolateJJ 448x
...

POLITIKA AKTUÁLNĚ: TISKOVÁ KONFERENCE DEMOKRATICKÉ STRANY

Včera ve večerních hodinách uspořádala Demokratická strana San Andreas pro novináře uzavřenou tiskovou konferenci, na které se zástupci strany vyjádřili k zneklidňujícímu článku v rámci předvolební kampaně Republikánské strany.

ChocolateJJ 509x
...

POLITIKA AKTUÁLNĚ: DEMOKRATÉ NEDBAJÍ NA BEZPEČNOST POLICIE, LÉKAŘI NEBOJUJÍ ZA CO BY BOJOVAT MĚLI.

Přinášíme vám novinky ze světa politiky. Boj Demokraté vs Republikáni pokračuje v plných obrátkách!

ChocolateJJ 591x
...

VOLBY: REPUBLIKÁNSKÁ STRANA SAN ANDREAS

Pro blížící se volby, které rozhodnou, čí strana bude mít ve Sněmovně reprezentantů více křesel, chce Republikánská strana San Andreas představit svůj oficiální volební program určující problémy, kterými se chtějí ve Sněmovně zabývat.

ChocolateJJ 463x
...

MÁ LSPD NA SVĚDOMÍ VRAŽDU? ZA POPRAVU NA VIDEU MŮŽE PODLE OBĚTI DETEKTIV RAYMOND ARSLEY.

Do redakce od neznámého odesílatele přišel videomateriál, na kterém se odehrává poprava muže, který byl s největší pravděpodobností unesen. Motiv není znám a společně s nahrávkou nepřišla žádná zpráva.

ChocolateJJ 729x
...

POLITIKA AKTUÁLNĚ: NOVÝ HOUSE SPEAKER A SLOGAN, KTERÝ MŮŽE REPUBLIKÁNŮM UBLÍŽIT.

Přinášíme vám novinky ze světa politiky. Co se nového děje ve Sněmovně a jak pokračují předvolební kampaně?

ChocolateJJ 471x
...

VOLBY: DEMOKRATICKÁ STRANA SAN ANDREAS

Pro blížící se volby, které rozhodnou, čí strana bude mít ve Sněmovně reprezentantů více křesel, chce Demokratická strana San Andreas představit svůj oficiální volební program určující problémy, kterými se chce strana ve Sněmovně zabývat.

ChocolateJJ 648x
...

SATIRA: HÁJÍ GUVERNÉRKA ZÁJMY OBČANŮ LOS SANTOS, NEBO SI CHCE NAMASTIT KAPSU?

Mnoho občanů Los Santos vlastní pět nebo více nemovitostí a mají problém s placením příliš vysoké daně, a tak Senát projednával návrh na snížení částky za 5 a více nemovitostí ze 100.000$ na 50.000$.

ChocolateJJ 659x
...

SATIRA: NÁRODNÍ GARDA PLNÍ ÚČELY AFRODISIAKA MÍSTO TOHO, ABY CHRÁNILA OBČANY

Je tu další díl oblíbeného Los Santos Pepegos od známého autora Toma Pitta. Je skutečně národní garda pouhým uspokojením? Proč nechrání Fire department i lékaře před neustálým přepadáváním a okrádáním? Bude už vůbec konec toho násilí a zločinu?!

ChocolateJJ 729x
...

SATIRA: MENTÁLNĚ ZAOSTALÍ A DĚTI HLAVNÍ TVÁŘÍ ZLOČINŮ SAN ANDREAS

Únosy a ozbrojené přepadení je něco, co je v San Andreas a Los Santos na denním pořádku. Každý únos a loupež jsou však provedeny tak, že si na nás ukazují po světě prstem.

ChocolateJJ 646x
...

AKTUÁLNĚ: BYLY NALEZENY OSTATKY KRAVCHENKA. WEAZEL NEWS UKONČUJE ČINNOST.

Victor Kravchenko, známý podnikatel a ředitel Weazel News byl nalezen mrtvý. Dnes o tom redakci informovala osoba, která známého filantropa nalezla. Policie LSPD celý případ prošetřuje a je dost možné, že úmrtí souvisí s jeho nedávným únosem.

ChocolateJJ 808x
...

BYL KRAVCHENKO UNESEN HOMOSEXUÁLNÍM GANGEM ZA ÚČELEM POŘÍZENÍ PORNOGRAFICKÉ FOTOGRAFIE?

Minulý týden byl unesen Victor Kravchenko, šéf společnosti Weazel a významný podnikatel. Po několika dnech vyšel na povrch pravý motiv únosců.

ChocolateJJ 584x
...

ÚNOS VICTORA KRAVCHENKA: “CHTĚLI NÁS OBRAT O VŠE!” ŘÍKÁ ZÁMOŽNÝ PODNIKATEL.

Victor Kravchenko patří mezi nejvlivnější podnikatelé v San Andreas a není divu, že přitahuje pozornost. Na včerejšek však bude chtít zapomenout, protože se o něj a jeho finance zajímali maskovaní muži, kteří ho unesli.

ChocolateJJ 713x
...

OČIMA RAVEN MOORE: JAK MĚ ČLENSTVÍ V GROVE STREET FAMILIES MÁLEM STÁLO ŽIVOT

Jak už jsem psala v předchozím článku, tak je známo, že gangy jsou velmi nebezpečné a občané Los Santos by se jim měli vyhýbat co to jde. Dějou se tam hrozné věci, které vám vnuknou pocit, že vám hrůza chodí po zádech minimálně v kanadách.

BatyAlquawen 673x
...

JEDNÁNÍ SNĚMOVNY: ABSURDNÍ NÁVRH NOVÉHO ZÁKONA A PROTESTY PROTI VLÁDĚ.

Jednání sněmovny je každotýdenní schůze reprezentantů zakončená veřejnou diskuzí s občany. Tento týden však jednání sněmovny doprovázely kontroverze.

ChocolateJJ 433x
...

BULVÁR: BUDE JAKUB VOKYS JEŠTĚ ZPÍVAT? JE UPOUTÁN NA LŮŽKO A NEMLUVÍ!

Známá pěvecká superstar Jakub Vokys byl v sobotu večer napaden a unesen Kevinem Kellym a jeho milencem Justinem. Zpěvák se musel podrobit operaci a nyní je upoután na lůžko, nemluví a je izolován.

ChocolateJJ 887x
...

POLITIKA: EXKLUZIVNÍ ROZHOVOR S VICEGUVERNÉREM DAVIDEM BERRETEM.

V naši politické rubrice bychom čtenářům rádi představili všechny důležité členy vlády San Andreas. Našim posláním je přiblížit politiky občanům San Andreas tak, aby o nich získali povědomí a věděli koho volit.

ChocolateJJ 527x
...

ÚNOS A ZMRZAČENÍ JAKUBA VOKYSE: "BYLA TO POMSTA ZA ODHALENÍ PODVODU", ŘÍKÁ ZNÁMÝ ZPĚVÁK.

Po odvysílané charitativní hudební tour na Weazel TV byl odhalen podvod ze strany Kevina Kellyho. Krátce po podání trestního oznámení byl Jakub Vokys unesen a mučen.

ChocolateJJ 815x
...

PODVODNÍK V PŘÍMÉM PŘENOSU: UŠIL BOUDU NA MÉDIA A PŘEDSTÍRAL HENDIKEP.

Vypadal jako oběť a člověk, kterému se zhroutil svět. Přišel o rodiče, neměl peníze a byl odkázán na invalidní křeslo. To vše byla ale lež a podvodník čelí žalobě.

ChocolateJJ 848x
...

ZEMŘEL OBLÍBENÝ VICEGUVERNÉR A STÁTNÍ SOUDCE RAYMOND MARLOWE

Dne 5. března nás opustila významná postava našeho města Raymond Marlowe, který skonal ve specializovaném lékařském centru v Meadow Fields na Aljašce.

BatyAlquawen 530x
...

BLACKROCK COMPANY: VELKÁ SPOLEČNOST, KTERÁ PLNÍ VELKÉ SNY

Snili jste někdy o tom, že si pořídíte skvělý automobil na který byste museli šetřit řadu let? Nebo si snad chcete splnit sen o svém vlastním, možná i luxusním bydlení? Tyhle sny vám může splnit společnost BlackRock Company.

ChocolateJJ 474x
...

Pouhá fakta s Pedrem Alvarézem: San Andreas vs USA

Včera odvysílaný pořad The Apes Times ukázal záhadu v podobě vlajek USA, které se objevují nejen na soukromých pozemcích, ale také u státních budov jako je soud, nebo policejní stanice LSPD. Proč tihle vlastenci vůbec vyvěšují americké vlajky?

ChocolateJJ 1,029x
...

PREMIÉRA LFC STARTUJE JIŽ DNES!

Jste fanoušci bojových sportů? Pak pro vás máme skvělou zprávu. Dnes startují první zápasy elitní profesionální soutěže ve smíšených bojových uměních, která bude obsahovat nejlepší špičkové bojovníky San Andreas.

ChocolateJJ 437x
Strana 1 z 11    25 na stranu